کارشناس فوتبال: معیاری برای انتخاب سرمربی تیم ملی نداریم

تهران - ایرنا - کارشناس و پیشکسوت فوتبال گفت: متاسفانه هیچ ملاک و معیاری برای انتخاب سرمربی جدید تیم ملی نداریم و در این مقطع بهتر بود مربی بزرگ و خوشنامی به ایران می آمد.

«رحمان رضایی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به حضور «مارک ویلموتس» بلژیکی در تیم ملی فوتبال ایران افزود: شناخت و اطلاعاتی از این مربی ندارم و نمی توان او را زود قضاوت کرد.
وی اظهار داشت: نه تنها من بلکه شاید اکثر فوتبالدوستان این مربی را نشناسند چرا که او گزینه نام آشنایی نیست. فدراسیون ابتدا اسامی بزرگی را مطرح کرد اما در نهایت به ویلموتس رسید. این موضوع به نوعی بازی با افکار عمومی است چرا که مسئولان با مطرح کردن اسامی بزرگ قصد داشتند برای خود وقت بخرند.
ملی پوش اسبق فوتبال خاطرنشان کرد: متاسفانه هیچ ملاک و معیاری برای انتخاب مربی جدید نداشتیم و همه انتخاب ها بدون برنامه صورت می گیرد. بهتر بود در این مقطع یک مربی بزرگ و خوشنام به فوتبال ایران می آمد تا بتواند به ما کمک کند.
وی اضافه کرد: کی روش هشت سال در فوتبال ایران بهترین پول را گرفت و بیشترین انرژی صرف او شد اما چون برنامه ای وجود نداشت فقط وقت و انرژی و فوتبال ما تباه شد. پول و امکانات داریم، اما مدیریت و برنامه ریزی مشکل دارد.
رضایی در بخش دیگری از این گفت و گو به دوران حضورش در برق شیراز به عنوان مربی اشاره کرد و گفت: از فدراسیون فوتبال بابت طلب خود حکم قطعی گرفتم که با توجه به این موضوع باشگاه در 2 پنجره نقل و انتقالات از جذب بازیکن محروم می شود. حتی دبیر کل هم پای تمام حکم ها را امضا کرد اما، تمام حکم ها به یکباره لغو شد.
بنابر اعلام «مهدی تاج» رئیس فدراسیون فوتبال ایران، «مارک ویلموتس» سرمربی تیم ملی کشورمان شده است.
ورزشی**9463**1067**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال