سخنگوی هیات رییسه مجلس:

اتفاقات امارات، شیطنت اسرائیلی هاست

تهران- ایرنا- سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: اتفاقاتی که در امارات رخ داده، شیطنت اسرائیلی هاست و نظر نظام همان نظری است که وزارت خارجه به عنوان دستگاه رسمی کشور مطرح کرده است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا،«بهروز نعمتی» در حاشیه جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه غیر علنی امروز در مورد اتفاقاتی که در امارات افتاده مباحثی مطرح شد و احساس می شود این اتفاقات شیطنت اسرائیلی ها باشد و نظر نظام هم همان نظری است که وزارت خارجه به عنوان دستگاه رسمی کشور مطرح کرده است.
به گزارش ایرنا در پی وقوع سانحه برای چند کشتی در دریای عمان در روز یکشنبه ۲۲ اردیبهشت برای چند کشتی در دریای عمان، سخنگوی وزارت امور خارجه این اتفاقات را نگران کننده و تاسف بار دانست و خواهان روشن شدن ابعاد دقیق این حادثه شد.
موسوی با اشاره به تاثیر منفی این حوادث بر سلامت کشتیرانی و امنیت عبور و مرور دریایی نسبت به هرگونه دسیسه از سوی بدخواهان جهت برهم زدن ثبات و امنیت در منطقه هشدار داد و خواهان هوشیاری کشورهای منطقه نسبت به هرگونه ماجراجویی از سوی عوامل خارجی شد.
به گزارش ایرنا نعمتی همچنین درباره موضوعات دیگری که در جلسه غیر علنی امروز مطرح شد، گفت: در این جلسه تاکید بر این بود که سیل زدگان فراموش نشوند و بنا شد طرحی که تعدادی از نمایندگان در مورد سیل تدوین کرده بودند در مجلس بررسی شود تا خدمات لازم برای سیل زدگان ارائه شود.
سخنگوی هیات رئیسه مجلس تصریح کرد: مسائل هسته ای، برجام و اقداماتی که اروپایی ها باید در بازه زمانی 60 روز ضرب الاجل انجام دهند، از دیگر موضوعات مطرح شده در نشست غیرعلنی امروز نمایندگان بود. ضمن اینکه امروز پیگیری هایی که تیم وزارت خارجه و دستگاه دیپلماسی کشور داشتند، بررسی شد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا جلسات دولت و مجلس را در هفته های آینده خواهیم داشت؟ گفت: درخواست دولت هم بر این است که ما این جلسات را داشته باشیم اما به دلیل تراکم کارها امکان آن پیش نیامد اما امیدواریم در هفته های آینده این جلسه را داشته باشیم.
سیام**3050**9121 **2021**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال