تارنمای بلژیکی: ویلموتس به زودی روی نیمکت تیم ملی ایران

تهران- ایرنا- یک تارنمای بلژیکی با انتشار گزارشی در مورد قرارداد قریب الوقوع «مارک ویلموتس» برای هدایت تیم ملی ایران، با برگزاری نظرسنجی از هواداران خواست تا نظر خود را در خصوص چالش جدید مرد بلژیکی اعلام کنند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، شبکه رادیو تلویزیون فرانسوی زبان بلژیک (RTBF) نوشت: «مارک ویلموتس» سرمربی کهنه کار بلژیکی مدتی است که بدون تیم بوده و فعالیتی نداشته است.
در واقع ویلموتس پس از جدایی از تیم ملی ساحل عاج، هیچ تیمی نداشته و گزارش ها حاکی از آن است که شرایط برای وی در حال تغییر است.
RTBF در گزارشی مدعی شد که ویلموتس به زودی هدایت تیم ملی ایران را عهده دار خواهد شد.
گفته می شود فدراسیون فوتبال ایران در روزهای اخیر با اعزام هیاتی، مذاکرات خود را با سرمربی اسبق شیاطین سرخ (تیم ملی بلژیک) بر سر انعقاد قراردادی به ارزش 1.5 میلیون یورو برای یک سال، آغاز کرده است.
علاوه بر این، ویلموتس این اختیار را دارد تا 2 دستیار به همراه خود به ایران ببرد و در صورتی که شرایط طبق برنامه پیش برود، این توافق به زودی به طور رسمی امضا خواهد شد.
در این بین، تارنمای voetbal24 با برگزاری یک نظرسنجی نظر هواداران را در مورد چالش جدید پیش روی ویلموتس جویا شد که نتیجه آن تا اینجای کار 50 - 50 است.
ورزشی**3991**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال