«انصاری فرد» در فهرست قرمزپوشان با قراردادهایی فراتر از ژوئن 2019

تهران- ایرنا- باشگاه ناتینگهام فارست فهرست بازیکنان تحت قرارداد خود را پس از پایان ژوئن 2019 منتشر کرد که در آن نام «کریم انصاری فرد» نیز به چشم می خورد.

به گزارش ایرنا، باشگاه ناتینگهام فارست انگلیس با توجه به اتمام فصل 2018 - 2019، در قالب گزارشی در تارنمای رسمی خود شرایط قراردادی بازیکنان این تیم را اعلام کرد.
در فهرست مذکور و برای تیم بزرگسالان باشگاه نخستین اسمی که به چشم می خورد «کریم انصاری فرد» مهاجم تیم ملی ایران است.
این فهرست در حالی منتشر شده است که حدود یک ماه پیش تارنمای اچ آی تی سی در بخش اخبار نقل و انتقالات خود از جدایی احتمالی کریم انصاری فرد از ناتینگهام و پیوستن به آریس تسالونیکی یونان خبر داد.
در ادامه مطلب این تارنما آمده بود: انصاری فرد از زمان جدایی از باشگاه المپیاکوس یونان و پیوستن به جمع شاگردان «مارتین اونیل» تنها یک بار در چمپیونشیپ (معتبرترین لیگ فوتبال انگلیس پس از لیگ برتر) موفق به گلزنی شده است.
با این حال، مهاجم ملی پوش ایران در جریان بازی اخیر و حساس تیمش مقابل کویینز پارک رنجرز، 2 بار با واکنش «جوئی لامبلی» گلر حریف در گلزنی ناکام ماند اما در نهایت در دقیقه 55 بازی موفق شد دروازه بان حریف را مغلوب کند و تک گل پیروزی بخش فارست را به ثمر برساند؛ گلی که «مارتین اونیل» سرمربی ناتینگهام فارست را مجبور کرد تا لب به تحسین وی باز کرده و ظاهرا عملکرد وی در آن بازی نظر اونیل را برای ادامه همکاری انصاری فرد با این باشگاه تغییر خواهد داد.
مهاجم 28 ساله تیم ملی ایران پس از کسب روادید کار که شرایط پیوستن او به ناتینگهام فارست را فراهم کرد، آبان ماه سال گذشته با قراردادی یک سال و نیمه (تا سال 2020) به این باشگاه انگلیسی پیوست.
ورزشی**3991**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال