خانه کتاب در قاب نمایشگاه قرآن

تهران - ایرنا - موسسه خانه کتاب با نشست‌های تخصصی، کارنامه نشر قرآنی و نمایشگاه قرآن‌های چاپی ایران در چهل سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم حاضر ‌شد.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسسه خانه کتاب پس یک حضور فعال و چشمیگر در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران باردیگر همراه با گنجینه ای از آثار و دستاوردهای خود در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قران حضور یافت.
برگزاری نمایشگاهی از قرآن های چاپی ایران در چهل سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، برگزاری نشست های قرآنی با حضور صاحب نظران حوزه های قرآنی، نویسندگان کتاب و اساتید دانشگاه از مهم‌ترین برنامه‌های خانه کتاب در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم است.
خانه کتاب همچنین در بخش کارنامه نشر قرآنی 1397مستقر در شبستان، ابتدای راهروی 17این نمایشگاه، کتاب های چاپ اول سال 1397در حوزه های علوم قرآنی، حدیث، فقه و اصول، کلام، اخلاق و کلیات اسلام را به بازدید کنندگان معرفی می‌کند.
بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن، معنای زندگی» از 21 اردیبهشت تا چهارم خرداد در مصلای امام خمینی(ره)به مدت دو هفته پذیرای علاقه‌مندان و بازدید کنندگان از این رویداد بزرگ معنوی خواهد بود.
علاقه‌مندان می‌توانند همه روزه از ساعت 17 الی 24 از غرفه خانه کتاب واقع در ضلع شرقی شبستان، ابتدای درب 13بازدید کنند.
فراهنگ ** 9211 ** 1355

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال