«شفر» با باشگاه بنی یاس به توافق رسید

تهران- ایرنا- روزنامه البیان امارات در گزارشی نوشت باشگاه بنی یاس این کشور با «وینفرد شفر» سرمربی برکنار شده باشگاه استقلال به توافق رسیده و قرارداد مرد آلمانی برای یک سال با باشگاه اماراتی منعقد خواهد شد.

به گزارش ایرنا، روزنامه اماراتی البیان روز دوشنبه نوشت: در صورت نهایی شدن این قرارداد، شفر که پیش تر سابقه هدایت تیم های الاهلی و العین را در کارنامه دارد، جانشین «کرونوسلاو یورچیچ» خواهد شد؛ سرمربی کرواتی که به دلیل به بن بست رسیدن مذاکراتش با باشگاه بنی یاس، به باشگاه دیگری نقل مکان خواهد کرد.
منابع داخلی باشگاه بنی یاس تایید کرده اند که شفر بر سر جزئیات قرارداد با مقامات باشگاه اماراتی به توافق رسیده و انتظار می رود مرد آلمانی برای مدت یک سال روی نیمکت این تیم بنشیند.
سرمربی پیشین استقلال ایران کارنامه قابل قبولی دارد و علاوه بر فتح جام قهرمانی لیگ امارات به همراه الاهلی در سال 2006 و کسب عنوان قهرمانی سوپرجام امارات با العین در سال 2008، جام ملت های آفریقا را به همراه کامرون فتح کرده و سابقه هدایت تیم ملی تایلند را نیز در کارنامه دارد.
گفته می شود باشگاه بنی یاس با «آدولف تِیکو» مدافع تیم ملی کامرون نیز به توافق رسیده و با توجه به عدم تمایل وی برای تمدید قرارداد با باشگاه اُحد عربستان، فصل آینده رهبری خط دفاعی تیم تحت هدایت شفر را بر عهده خواهد گرفت.
ورزشی**3991**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال