«نعمتی» بدنبال تکرار درخشش در المپیک 2020 توکیو

تهران- ایرنا- فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان در تازه ترین مطلب خود در خصوص شرکت کنندگان در جام جهانی شانگهای چین، به تحسین «زهرا نعمتی» ملی پوش ایرانی پرداخت.

به گزارش ایرنا، فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان روز شنبه و در آستانه آغاز دومین دوره رقابت های جام جهانی این رشته، در گزارشی به معرفی نفرات حاضر در این مسابقات پرداخت و در بخشی از این مطلب ضمن معرفی «زهرا نعمتی» نوشت: نعمتی در شانگهای برای ایران تیراندازی می کند؛ دیده شدن نام دارنده 2 مدال طلای پاراالمپیک در فهرست حاضرین در این مسابقات نشانه ای از عزم وی برای تکرار درخشش در المپیک 2020 توکیو است.
دومین دوره جام جهانی تیراندازی با کمان از 17 اردیبهشت ماه در شهر شانگهای چین برگزار می شود و ایران با هشت کماندار رشته ریکرو و چهار تیرانداز در رشته کامپوند در این رقابت شرکت کرده است.
این رقابت ها همه ساله در چهار مرحله برگزار می شود که امسال مرحله نخست آن در کشور کلمبیا برگزار شد و ایران به دلیل دوری راه و مشکلات مالی در این رقابت ها شرکت نکرد.
زهرا نعمتی از معدود کمانداران معلول جهان است که در یک سال هم در المپیک و هم در پارالمپیک 2016 ریو شرکت کرد. این ملی پوش ایرانی اگرچه نتوانست عملکرد موفقی در المپیک داشته باشد اما همچون بازی های پارالمپیک لندن توانست در ریو هم مدال طلا کسب کند.
ورزشی**3991**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال