وزیر ورزش و جوانان: پاداش مدال آوران جاکارتا بزودی پرداخت می شود

همدان- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: پاداش مدال آوران در بازی های آسیایی و پارا آسیایی جاکارتا، در ماه مبارک رمضان پرداخت می شود.

به گزارش ایرنا مسعود سلطانی فر روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از سالن تیراندازی همدان در پاسخ به سوال یکی از مدال آوران بازی های آسیایی 2018 جاکارتا درباره زمان پرداخت پاداش این مسابقات افزود: در برنامه ریزی صورت گرفته این پاداش تا کمتر از یک ماه دیگر پرداخت می شود.
وی اظهار داشت: به احتمال زیاد این پاداش تا قبل از پایان ماه رمضان طی آیینی به قهرمانان و مدال آوران این بازی ها اهدا می شود.
بر اساس اخبار منتشر شده توسط رسانه ها طبق تصمیم مسئولان وزارت ورزش و جوانان قرار است به دارندگان مدال طلای بازی آسیایی جاکارتا 160 سکه بهار آزادی، دارندگان مدال نقره 80 سکه بهار آزادی و دارندگان مدال برنز 40 سکه بهار آزادی اهدا شود.
هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی اندونزی از 27 مردادماه تا 11 شهریور ماه سال 97 در شهرهای جاکارتا، پالم بانگ و باندونگ برگزار شد.
«مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان امروز /پنجشنبه/ به منظور دیدار با اهالی ورزش و جوانان همدان و بازدید و افتتاح چند طرح ورزشی وارد این استان شد.
سفر به تویسرکان و بهره برداری از استخر بانوان این شهرستان نیز از دیگر برنامه های وزیر ورزش و جوانان است.
سلطانی فر همچنین قرار است در شورای اداری شهرستان تویسرکان حضور یابد.
در این سفر وزیر ورزش و جوانان از روند عملیات ساخت و تکمیل ورزشگاه پنج هزار نفری ملایر نیز بازدید می کند.
9904/2087

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال