سپاه ارتباط 10 روستا در شهر بردسکن را برقرار کرد

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی سپاه از احداث دژی به طول 700 متر و برقراری راه ارتباطی 10 روستا در منطقه بردسکن استان خراسان رضوی برای مقابله با سیلاب در این منطقه خبر داد‌.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی نیروی زمینی سپاه، سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور افزود: این دژ در منطقه دهان قلعه بردسکن و به طول 700 متر و عرض 4 متر و ارتفاع 3 متر احداث شده که هدف از آن جلوگیری از سیلاب در منطقه بردسکن و حومه آن است.
فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به اقدامات یگان های مهندسی نیروی زمینی سپاه در مناطق شرق و جنوب شرق کشور برای مقابله با سیلاب یادآور شد : یکی دیگر از اقداماتی که انجام شده ترمیم سیل بند های کنار جاده منطقه دهان قلعه بردسکن بوده است. همچنین لودرها و بولدوزرهای گروه 47 سلمان نیروی زمینی سپاه و قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در مناطق شرق و جنوب شرق کشور مشغول امدادرسانی هستند.
پاکپور تاکید کرد : نیروی زمینی سپاه همچنین ارتباط بین 10 روستای حومه شهر بردسکن با این منطقه را برقرار کرده و تلاش ما ترمیم سیل بند های اطراف منطقه بردسکن است.
وی با اشاره به اهمیت اقدامات مهندسی نیروی زمینی سپاه در منطقه شرق کشور به خصوص استان خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان یادآور شد: آماده ایم تا هر زمان که لازم باشد هر اقدامی را برای مقابله با سیل و کمک به مردم عزیز شرق و جنوب شرق کشور انجام دهیم.
سیام*9612

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال