تمهیدات تاکسیرانی برای بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب

تهران- ایرنا- معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی تهران اعلام کرد که 300 تاکسی برای ارائه خدمات به بازدیدکنندگان نمایشگاه بین المللی کتاب در این محل مستقر شده است.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی این سازمان، مهدی ابراهیمی افزود: پنج خط تاکسی در مصلای امام خمینی(ره) ایجاد شده است و به مقصدهای میدان های آزادی، صادقیه، صنعت، رسالت، انقلاب و برعکس خدمات رسانی می شود.
وی تصریح کرد: در ساعت های اوج تقاضا تعداد تاکسی ها بیشتر می شود.
ابراهیمی ادامه داد: همچنین سازمان تاکسیرانی برای تسهیل تردد مسافران به مقصد نمایشگاه کتاب 200 دستگاه تاکسی تلفنی نیز در محل مصلا مستقر کرده است.
به گفته این مقام مسئول، علاوه بر این مسافران از طریق یک ایستگاه ویژه دیگر در بخش شمالی نمایشگاه بین المللی کتاب با تعداد 20 دستگاه ون به صورت رایگان بازدیدکنندگان را از ایستگاه مترو به در ورودی نمایشگاه جابه جا می شوند.
معاون نظارت و امورمناطق سازمان تاکسیرانی تهران همچنین گفت که از طریق ایستگاه ویژه تاکسی بانوان و نیز تاکسی های اینترنتی کارپینو و کابین به بازدیدکنندگان خدمات رسانی می شود.
به گفته ابراهیمی 10 واحد گشت کنترل و نظارت تاکسیرانی بر عملکرد تاکسیران ها در این چند روز نظارت دارند.
به گزارش ایرنا، سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که از امروز چهارم اردیبهشت به روی شهروندان گشوده شده تا 14 ماه جاری دایر است.
تهرام/9343/ 1008

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال