مسابقات جام جهانی چین؛

ایران امیدوار به کسب 5 سهمیه المپیک در رشته تیراندازی است

پکن- ایرنا- سرپرست تیم ملی تیراندازی با تفنگ جمهوری اسلامی ایران اعزامی به مسابقات جام جهانی چین با اشاره به کسب نخستین سهمیه المپیک 2020 توکیو توسط «نجمه خدمتی» اظهار امیدواری کرد تا پایان توزیع سهمیه المپیک رشته تیراندازی، تیم ایران دستکم 5 سهمیه را کسب کند.

'رضا حسنی خو' روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه در این مسابقات 588 ورزشکار از 67 کشور برای کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو به رقابت می پردازند گفت: در این رقابت ها در بخش بانوان فقط دو سهمیه توزیع می شود که یکی از آنها به تیم ایران رسیده است.
عضو هیات رئیسه فدراسیون تیراندازی با بیان اینکه کسب این سهمیه توسط ایران باعث افزایش روحیه ورزشکاران زن و مرد شرکت کننده در این رقابت ها شده است گفت: تیم ایران با 14 نفر شامل 9 ورزشکار و 5 مربی در این رقابت ها شرکت کرده است.
سرپرست تیم ملی تیراندازی با تفنگ جمهوری اسلامی ایران افزود: تیم ایران در رشته تفنگ 10 متر، سه وضعیت 50 متر، تپانچه 25 متر و 10 متر شرکت کرده است و امیدواریم نتایج خوبی به دست بیاوریم.
وی در مورد سطح این رقابت ها نیز گفت: بهترین ها در این مسابقات شرکت کرده اند به همین دلیل رقابت ها از کیفیت و سطح بالایی برخوردار است.
عضو هیات رئیسه فدراسیون تیراندازی گفت: آخرین رقابت ها برای کسب سهمیه المپیک در قطر برگزاری می شود و امیدواریم بتوانیم تا آن موقع سهمیه های لازم را بدست بیاوریم.
مسابقات تیراندازی جام جهانی و کسب سهمیه المپیک با حضور 588 ورزشکار از 67 کشور جهان از 3 تا 9 اردیبهشت در شهر پکن چین در حال برگزاری است.
المپیک تابستانی 2020 از سوم تا 19 مرداد ماه 99 به میزبانی شهر توکیو در کشور ژاپن برگزار خواهد شد.
**آساق**1904**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال