«لیورپول» صدرنشین فهرست رایج ترین رمزهای هک شده اینترنتی

تهران- ایرنا- تازه ترین گزارش مرکز ملی امنیت سایبری بریتانیا (NCSC) حاکی از آن است که کلمه «لیورپول» رایج ترین رمز عبور حساب های کاربری است که در سراسر دنیا توسط هکرها مورد حمله قرار گرفته و باز شده است.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، شبکه تلویزیونی راشا تودی نوشت: لیورپول برای فتح عنوان قهرمانی لیگ برتر جزیره با منچسترسیتی رقابتی شانه به شانه دارد و این در حالی است که آنها دست کم تا اینجای کار و پیش از دربی منچستر، صدرنشینی خود را در یک جبهه تضمین کرده اند؛ کلمه «لیورپول» رایج ترین رمزی است که کاربران فوتبالی از آن استفاده کرده و توسط هکرها، هک شده است.
تازه ترین گزارش مرکز ملی امنیت سایبری بریتانیا (NCSC) حاکی از آن است که کلمه «لیورپول» رایج ترین رمز عبور حساب های کاربری است که در سراسر دنیا توسط هکرها مورد حمله قرار گرفته و باز شده است.
280 هزار و 723 حساب کاربری فوتبالی با رمز لیورپول هک شده است. چلسی، آرسنال و منچستریونایتد (من یونایتد) به ترتیب با 216 هزار 677، 179 هزار و 95 و 59 هزار و 440 رمز هک شده، در رده های دوم تا چهارم جای دارند.
این در حالی است که جدی ترین رقیب قرمزهای آنفیلد در مسیر فتح قهرمانی لیگ جزیره یعنی منچسترسیتی با 13 هزار و 796 رمز هک شده در رتبه یازدهم این رده بندی قرار گرفت.
در فهرست مذکور بیشترین آمار به طور کلی به رمز محبوب 123456 مربوط می شود که هکرها بیش از 23.2 میلیون بار آن را هک کرده اند.
با این حال، هواداران لیورپول خارج از فضای مجازی می توانند دست کم رضایت داشته باشند که خط دفاعی تیمشان در داخل زمین بیشتر از این حرف ها امنیت دارد.
با وجود «ویرجیل فن دایک» به عنوان قلب تپنده خط دفاعی، لیورپول تا اینجای فصل تنها 20 گل دریافت کرده و در مقایسه با دومین خط دفاعی خسیس لیگ برتر جزیره از حیث گل خوردن یعنی منچسترسیتی تنها 2 گل کمتر دریافت کرده است.
قرمزهای آنفیلد نخستین قهرمانی خود را در لیگ برتر انگلیس پس از 29 سال هدف گرفته اند و با 2 امتیاز اختلاف نسبت به سیتی و یک بازی بیشتر نسبت به آنها در رتبه نخست قرار دارند و شهرآورد امروز منچستر می تواند تا اندازه زیادی تکلیف مقصد جام قهرمانی را مشخص کند: آنفیلد یا اتحاد.
با این وجود اگر شما هوادار لیورپول هستید بهتر است برای محافظت از اطلاعات خود در فضای مجازی، رمز عبور لو رفته خود را مجددا بررسی کنید.
ورزشی**3991**2024

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال