صنایع البرزی متقاضی تسهیلات در سایت بهین‌یاب ثبت‌نام کنند

کرج - ایرنا - مدیر عامل شرکت شهرک ‌های صنعتی استان البرز گفت: صاحبان واحدهای صنعتی نیازمند تسهیلات با مراجعه به سایت بهین‌یاب، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

به گزارش ایرنا، محمد امین فرشی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران با بیان اینکه شرکت شهرک ‌های صنعتی البرز در جذب اعتبارات طرح کمک به نوسازی و تجدید ساختار صنایع در سال گذشته اقدامات قابل توجهی انجام داده ، افزود: بر مبنای ارزیابی ‌ها این شرکت در سه ‌ماه پایانی سال گذشته، عملکرد مناسبی را در معرفی واحدهای صنعتی به با نک‌ها داشته است.
وی گفت: اعطای تسهیلات بانکی در قالب طرح نوسازی و تجدید ساختار صنایع و نیز تسهیلات سرمایه در گردش به واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ‌ها و نواحی صنعتی استان با هدف تقویت و حمایت از صنایع کوچک انجام می ‌شود.
فرشی ادامه داد: استمرار، حفظ تولید و اشتغال در طرح ‌های صنعتی، مجهز کردن خط تولید به تجهیزات و فناوری ‌های مدرن و نوسازی و بازسازی فناوری ماشین ‌آلات خط تولید از اهداف اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی است.
وی گفت: امسال وزارت صنعت، معدن و تجارت با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی، رونق تولید واحدهای صنعتی و نیز خروج از رکود، اختصاص تسهیلات قابل توجهی را برای احیاء و فعال سازی برای واحد صنعتی در نظر گرفته است.
فرشی ادامه داد: این تسهیلات متناسب با ظرفیت استان‌ها اختصاص خواهد یافت.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز افزود: واحد های صنعتی راکد، واحدهای نیمه ظرفیت و نیز واحدهای صنعتی در حال ساخت که دارای بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی باشند و تا پایان امسال به تولید برسند مشمول حمایت ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی هستند.
فرشی گفت: صاحبان واحدهای تولیدی در حال ساخت که به لحاظ فیزیکی 60 درصد پیشرفت دارند و واحدهای صنایع کوچک و متوسط با کمتر از 100 نفر اشتغال که جزء واحدهای راکد یا نیمه ظرفیت قرار دارند برای بهره‌مندی از این تسهیلات به سایت 'بهین یاب' به نشانی www.behinyab.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.
بیش از سه هزار و 500 واحد تولیدی و صنعتی در البرز مشغول به فعالیت هستند.
7414/ 6155

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال