هشدار دانشگاه علامه در باره سوء استفاده برخی موسسات از مردم

تهران- ایرنا - دانشگاه علامه اعلام کرد که در هیچ یک از مقاطع تحصیلی پذیرش بدون آزمون نداشته و پذیرش در این دانشگاه تنها از طریق برگزاری آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور و یا احراز شرایط پذیرش استعداد درخشان منطبق بر آئین نامه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ممکن است.

به گزارش عصر سه شنبه گروه دانشگاه ایرنا ، این اطلاعیه علامه در پی آن صادر شد که دانشگاه گزارش هایی را مبنی بر وعده پذیرش تحصیل توسط برخی موسسات و افراد سودجو دریافت کرده بود .
براین اساس آمده است: دانشگاه علامه طباطبائی تاکنون به هیچ موسسه یا فردی اختیار و صلاحیت پذیرش دانشجو تفویض نکرده و ثبت نام دراین دانشگاه تنها از طریق ارتباط مستقیم با دانشگاه ممکن و معتبر است.
بر این اساس فعالیت سودجویانه موسسات تحت عناوین مختلف، با وعده فراهم نمودن امکان ادامه تحصیل در دانشگاه علامه طباطبائی، سوء استفاده از اعتبار این دانشگاه برای رسیدن به اهداف سودجویانه و اقدام به کلاهبرداری از شهروندان محسوب می شود.
در ادامه با بیان اینکه، این اقدام سودجویانه از طریق مراجع قانونی دانشگاه در حال پیگیری است ، از افرادی که با هرگونه ارتباط از طریق ارسال پیامک، تماس تلفنی و ... با مورد مشابهی مواجه شدند خواسته تا مراتب را به مدیریت حقوقی و یا مدیریت حراست دانشگاه اطلاع دهند تا اقدامات لازم در این خصوص صورت گیرد.
**9283**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال