مربی پیشین پرسپولیس: همیشه گفته‌ام استقلالی هستم

تهران - ایرنا - مربی پیشین تیم امید پرسپولیس گفت: همواره گفته ام و باز تاکید می کنم که یک استقلالی هستم و استقلالی خواهم بود و نمی توانم آن را کتمان کنم.

«محمد علی یحیوی» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: قراردادی با باشگاه پرسپولیس نداشتم که اعلام کرده اند من را اخراج کرده اند.
وی افزود: یکی از دوستان خبرنگار با بنده تماس گرفت و گفت می خواهد درباره لیگ قهرمانان آسیا مصاحبه ای انجام دهد و من برای استقلال در مهم ترین و معتبرترین تورنمنت باشگاهی قاره کهن آرزوی موفقیت کردم.
دروازه بان اسبق استقلال خاطرنشان کرد: در زندگی خود روی اصول و عقایدی پایبند هستم و تحت هیچ شرایطی حاضر نیستم این اصول را زیر پا بگذارم. با محمد پنجعلی نیز حرف زدم و به او گفتم رفتاری که انجام دادید کاملا اشتباه بود، باید با من تماس می گرفتید و با توجه به جوی که علیه من به راه انداخته اید صلاح نست به فعالیت خودم در باشگاه پرسپولیس ادامه دهم اما احساس می کنم این یک موضوعی بود که از قبل برنامه آن ریخته شده بود.
مربی سابق دروازه بان های پرسپولیس تصریح کرد: کارنامه من در تیم امید پرسپولیس مشخص است و نیازی به اثبات توانایی فنی ام ندارم. در این دو سال گذشته که در این تیم فعالیت کردم کوچک ترین مصاحبه و اظهار نظری نداشتم و همواره برای این تیم احترام و ارزش قائل هستم چرا که برای آن ها زحمت کشیده ام.
وی ادامه داد: در استقلال روزهای خوبی داشتم و برای این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا بازی کردم و همواره گفته ام و باز تاکید می کنم یک استقلالی هستم و استقلالی خواهم بود و این چیزی نیست که بتوانم آن را کتمان کنم.
یحیوی در پایان گفت: از این که شرایط به گونه ای رقم خورد که از پرسپولیس جدا شدم اصلا ناراحت نیستم چرا که در فوتبال چنین اتفاقاتی کاملا طبیعی است و همه ما عادت کرده ایم یک روز در تیمی باشیم و فردا به تیم دیگری برویم.
ورزشی**م.ت**2024

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال