ترافیک بهاری در جاده برفی چالوس

ساری - ایرنا - بارش سنگین برف و کولاک که ظهر امروز دوشنبه در جاده های مازندران آغاز شد، در حال حاضر با افزایش ارتفاع برف ، رانندگان را در جاده چالوس(کندوان) مازندران با ترافیک سنگین مواجه کرده است.

کارشناس مرکز مدیریت راههای مازندران بعد از ظهر دوشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: در حال حاضر بیشترین حجم ترافیک در محدوده پل زنگوله تا تونل کندوان مشاهده می شود که علت آن بارش سنگین برف و کولاک است.
سید محسن هاشمی افزود: در حال حاضر برف در محدوده ولی آباد تا دهانه شمالی تونل کندوان در حال باریدن است و بر شدت بارش نیز افزوده می شود.
وی ادامه داد: ترافیک خودرویی در محور هراز محدوده سه راهی چلاو سنگین و در محدوده سه راهی لاسم تا امامزاده هاشم به علت بارش باران پرحجم و کند است.
هاشمی با بیان اینکه شرایط جوی و ترددی در دیگر محورهای کوهستانی استان عادی و روان است ، اعلام کرد : با توجه به اعلام هواشناسی و تشدید بارش ها از امشب توصیه می شود مردم از تردد غیر ضروری در محورهای کوهستانی استان مازندران پرهیز کنند.
وی به رانندگان هشدار داد بدون همراه داشتن زنجیر چرخ وارد جاده های کوهستانی مازندران نشوند چرا که ممکن است در میانه مسیر با بارش برف روبرو شوند.
این کارشناس به همراه داشتن وسائل زمستانی و مواد غذایی برای تردد در محورهای کوهستانی استان را ضروری عنوان کرد و گفت: رانندگان حتما قبل از ورود به این محورها باک بنزین خود را پر کنند.
هواشناسی مازندران اعلام کرد که سامانه بارشی که عصر دیروز وارد مازندران شد تا روز چهارشنبه چهاراردیبهشت ماه در استان باقی خواهد ماند.
7335/1899

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال