توسعه تجاری البرز و لهستان در دستور کار قرار گرفت

کرج - ایرنا - دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز گفت: گسترش همکاری های تجاری و اقتصادی البرز و استان سیلیسیای لهستان در دستور کار فعالان اقتصادی دوطرف قرار گرفته است.

مسعود قاسمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طبق برنامه ریزی روز یکشنبه هشتم اردیبهشت ماه جاری یک هیات 11 نفره تجاری و اقتصادی استان سیلیسیای کشور لهستان به استان البرز سفر خواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: مسئولان و کارشناسان متشکل در این هیات لهستانی درنشست تخصصی با فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی البرز، زمینه های کاری در خصوص مشاوره اقتصادی، تجهیزات اداری، کاغذ، محصولات لبنی و تجهیزات برقی و الکترونیکی را مورد بحث و بررسی همه جانبه قرار خواهند داد.
دبیرکل اتاق بازرگانی البرز گفت: استان البرز به عنوان معین کشور لهستان تعیین شده و با توجه به تفاهم نامه ای که سال 94 با اتاق سیلیسیا منعقد شد، تاکنون پنج هیات تجاری از این استان به البرز آمده اند.
قاسمی افزود: نشست های تخصصی بین تجار و بازرگانان لهستان و البرز و بازدید از نمایشگاه توانمندی های تولیدی، صنعتی و خدماتی استان از جمله برنامه های این هیات تجاری در سفر به البرز است.
وی گفت: هیئت های تجاری و اقتصادی از کشورهای اوکراینی، بوسنی، ایتالیا، فرانسه ، کرواسی، استونی، پرتغال ، روسیه، کره جنوبی، ترکیه و تایوان از جمله هیات هایی هستند که با هدف گسترش همکاری های بازرگانی به استان ما سفر کرده اند.
استان البرز با برخورداری از سه هزار و پانصد واحد تولیدی و صنعتی بزرگ و کوچک از قطب های مهم صنعتی کشور است و بخشی از تولیدات صنعتی این استان به خارج از کشور صادر می شود.
7411/ 6155

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال