هنرستان هنرهای زیبا در بیرجند راه اندازی می شود

تهران - ایرنا - معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مراکز و مجموعه های هنری بیرجند در خراسان جنوبی دیدن کرد.

به گزارش عصر شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، «سید مجتبی حسینی» ،هادی مظفری، مدیرکل هنرهای تجسمی و محمد اله یاری فومنی، مدیرکل دفتر آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری در سفر به استان خراسان جنوبی از مجموعه های هنری بیرجند دیدن کردند.
معاون امور هنری در بازدید از مراکز هنری بیرجند ،گفت: مایه خوشحالی است که در استان خراسان جنوبی جوانان با انگیزه و فعال در هنر پرورش یافته اند و این امر بر ضرورت ایجاد زمینه و فضا برای فعالیت هنرمندان در استان تاکید می کند.
حسینی در ادامه گفت: بی تردید آمایش سرزمینی هنر می تواند تصویر دقیقی از ظرفیت ها، امکانات و نیازهای هنری استان ها فراهم کند تا بر اساس آن از ظرفیت های هنری، استفاده جامع تر و بهتری شود. طرح آمایش سرزمینی هنر در معاونت امور هنری در حال انجام است تا با نگاه ملی و مبتنی بر اطلاعات دقیق و جامع از ظرفیت ها و ضرورت ها، روند فعالیت های هنری تداوم یابد.
معاون هنری از موسسه فرهنگی، هنری عرفان بیرجند که در زمینه آموزش هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی و موسیقی و برگزاری و اجرای برنامه های هنری فعالیت می کند، دیدن کرد.
فراهنگ **٩٠31 ** 1355

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال