انفجاری در نزدیکی وزارت مخابرات افغانستان رخ داد

تهران - ایرنا - منابع خبری افغانستان امروز شنبه از وقوع یک انفجار در شهر کابل پایتخت افغانستان خبر دادند و منابع رسمی دولت از وقوع تیراندازی در نزدیکی محل انفجار گفتند.

به گزارش ایرنا ، رسانه های افغانستان اعلام کردند که حدود ساعت 11 و 40 دقیقه به وقت محلی این انفجار در مرکز شهر و محدوده حوزه اول امنیتی کابل رخ داده و صدای شلیک پراکنده نیز شنیده می شود.
«نصرت رحیمی» سخنگوی وزارت کشور افغانستان در گفت و گو با رسانه های محلی ، وقوع انفجار را تایید کرده اما در مورد تعداد تلفات و مجروحان گزارشی نداده است.
هنوز از نوع انفجار و نقطه مورد تهاجم ، اطلاعات موثقی منتشر نشده و تاکنون فرد یا گروهی مسوولیت این حمله را به عهده نگرفته است.
برخی رسانه نوع انفجار را انتحاری عنوان کرده اند و صدای تیراندازی را ناشی از هجوم افراد مسلح به ساختمان مخابرات دانسته اند اما این خبر تایید نشده است.
برخی رسانه ها محل انفجار را مقابل بیمارستان رابعه بلخی در چند متری وزارت «مخابرات و تکنولوژی معلوماتی» و هتل «کابل سرینا» اعلام کرده اند.
در این منطقه از کابل ، ارگ ریاست جمهوری، وزارت اطلاعات و فرهنگ، وزارت دارایی ، وزارت دفاع ملی، بانک مرکزی افغانستان ، وزارت خارجه، وزارت آموزش و پرروش و شهرداری کابل در فاصله نزدیک به هم قرار دارند.
این خبر تکمیل خواهد شد.
آساق**9473**1104**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال