فرمانده نزاجا:

تصمیم ترامپ نیروهای آمریکایی را با خطر جدی روبه رو کرد

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران(نزاجا) گفت: تصمیم احمقانه ترامپ رییس جمهوری آمریکا در تروریست نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروهای این کشور را با خطر جدی روبه رو کرد.

امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» در گفت وگو با خبرنگار دفاعی ایرنا افزود: سپاه و ارتش یک لشکر الهی و واحد هستند که در مقابل دشمنی ها از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع می کنند.
وی با بیان این که روح واحدی بر ارتش و سپاه حاکم است، یادآور شد: هیچ فاصله و تفرقه ای وجود ندارد و ما تحت فرمان ولی امر مسلمین و فرمانده معظم کل قوا هستیم ، ارتش و سپاه نیرویی یک دست برای جانفشانی و دفاع از ایران اسلامی محسوب می شوند.
فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: با کار احمقانه ای که ترامپ نادان انجام داد، امنیت نیروهای آمریکایی را در سراسر جهان با خطر جدی روبه رو کرد.
امیر حیدری یادآور شد: سپاه قدرتمند با این اقدام آمریکا بیش از گذشته در چشم مردم عزت یافت و این اقدام منجر به ایجاد پیوند بیشتر بین تمام نیروهای مسلح شد.
وی تصریح کرد: تا نابودی استکبار جهانی دست سپاه در دست ارتش، مردم و رهبر معظم انقلاب خواهد بود.
به گزارش ایرنا، دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا روز دوشنبه (19 فروردین) با انتشار بیانیه ای مطبوعاتی اعلام کرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست سازمان های تروریستی قرار می دهد.
در پی این تصمیم آمریکا، جمهوری اسلامی ایران هم در اقدامی متقابل، دولت واشنگتن را حامی تروریسم و فرماندهی مرکزی این کشور موسوم به سنتکام را به عنوان گروه های تروریستی شناسایی کرد.
سیام*9612**1336

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال