فرانکفورت،چلسی،آرسنال و والنسیابه نیمه نهایی لیگ اروپارسیدند

تهران - ایرنا - تیم های آرسنال، چلسی، فرانکفورت و والنسیا به مرحله نیمه نهایی لیگ فوتبال اروپا راه پیدا کردند.

به گزارش ایرنا؛ دیدارهای دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا برگزار شد و در نهایت 2 تیم از انگلیس، یک تیم آلمانی و یک نماینده اسپانیا به نیمه نهایی رسیدند.
در ورزشگاه «استمفورد بریج» شهر لندن تیم چلسی با حساب 4 بر 3 از سد اسلاویاپراگ جمهوری چک گذشت و در مجموع 2 دیدار رفت و برگشت با پیروزی 5 بر 3 به نیمه نهایی رسید.
آرسنال دیگر نماینده انگلیس در شهر ناپل و در ورزشگاه «سن پائولو» به میهمانی ناپولی رفت و با تگ گل زیبای «آلکاسندر لاکازت» که در نیمه نخست از روی یک ضربه ایستگاهی به ثمر رسید، صاحب برتری شد.
با این اوصاف، آرسنال با برتری 3 بر صفر در مجموع 2 دیدار رفت و برگشت به نیمه نهایی راه یافت.
در ورزشگاه «مستایا» خفاش های والنسیا به راحتی مقابل ویارئال دیگر نمایند اسپانیا به پیروزی 2 بر صفر رسیدند تا با پیروزی 5 بر یک در مجموع به نیمه نهایی قدم بگذارند.
در حساسترین دیدار، فرانکفورت آلمان در حالی که بازی رفت را با حساب 4 بر 2 به بنفیکای پرتغال واگذار کرده بود در خانه خود و با نمایشی تحسین برانگیز به پیروزی 2 بر صفر رسید.
تلاش این تیم ها در مجموع به تساوی 4 بر 4 انجامید، اما فرانکفورت به دلیل گل زده در خانه حریف به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.
با این اوصاف در مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا، آرسنال انگلیس با والنسیا اسپانیا مصاف می دهد و فرانکفورت آلمان به دیدار چلسی انگلیس می رود.
شبک**ورزشی**3783**1708

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال