فرمانده نیروی انتظامی:

دشمنان برای ضربه زدن به کشور از حوزه اقتصادی تلاش می کنند

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه دشمن همچنان درصدد است از حوزه اقتصادی به ما ضربه بزند، گفت: اجازه نمی دهیم دشمن از راه قلدری و زورگویی به ما صدمه بزند.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار 'حسین اشتری' در یادواره شهدای ناجا افزود: نیروی انتظامی بیش از 200 شهید دهه هفتادی دارد، با مروری بر زندگی این عزیزان به آینده این کشور بیشتر امیدوار می شویم.
وی با بیان اینکه 4 دهه از پیروزی انقلاب می گذرد، به تهدیدات مختلف دشمنان از جمله نظامی، فرهنگی و اقتصادی اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران 4 دهه سربلندی داشته و ما به این کشور افتخار می کنیم، امیدواریم با همت و تلاش مسئولان بتوانیم از تهدیدات اقتصادی نیز سربلند بیرون بیاییم.
وی به نقش تاثیرگذار شهدا در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: پس از هشت سال دفاع سال مقدس، دشمنان هجمه های فرهنگی بسیاری را به کشور ما تحمیل کردند و وجود مقدس شهدا بود که این هجمه ها خنثی شد؛ هنگامی که فتنه ها به کشور نفوذ کرد همچنان شهدا بودند که ایران را سرپا نگه داشتند و نگذاشتند کشور به دست دشمن بیافتد.
فرمانده ناجا تصریح کرد: پس از آنکه دشمن در این عرصه نیز موفق نشد با تمام توان به جنگ اقتصادی ما آمد که خوشبختانه با درایت و هوشمندی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و نامگذاری 11 سال از سوی ایشان به نام‌های 'اقتصاد و اقتصاد مقاومتی' جلوی این اعمال پلید را گرفتند.
سردار اشتری بیان کرد: دولت نادان آمریکا، هنگامی که اسم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داد همه شاهد بودیم که تمام مردم، سران قوا و ستاد کل نیروهای مسلح، پشت سپاه قرار گرفتند و اجازه ندادند دشمن از راه قلدری و زورگویی به ما صدمه بزند.
وی، بهترین مبارزه با دشمن را خدمت به مردم دانست و تاکید کرد: همه باید با تمام وجود تلاش کنیم تا با اعمال و رفتار خود، دشمن را از کرده خود پشیمان کنیم.
سردار اشتری با بیان اینکه تعدادی از شهدای نیروی انتظامی در راه مبارزه با مفاسد و مسائل اقتصادی (مبارزه با قاچاق) به شهادت رسیدند، گفت: این موضوع نشان می دهد، دشمن همچنان درصدد است از حوزه اقتصادی به ما ضربه بزند.
فرمانده ناجا به حضور خالصانه و مجاهدانه نیروهای مسلح و کارکنان نیروی انتظامی در خدمت رسانی به مردم سیل زده اشاره کرد و گفت: گرچه باران و سیل در کوتاه مدت برای کشور خساراتی به بار آورده است ولی مطمئنا در آینده شاهد برکات این نعمت الهی خواهیم بود.
شبک**1108**1392

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال