شهرداری گرگان و ‌نفت آبادان در آستانه فینال لیگ برتر بسکتبال

تهران - ایرنا- در سومین دیدار از مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال، تیم شهرداری گرگان و نفت آبادان هر دو در برابر رقبا به پیروزی رسیدند تا در آستانه صعود به فینال لیگ برتر بسکتبال قرار گیرند.

به گزارش ایرنا، در ادامه رقابت های مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال عصر امروز پنجشنبه شهرداری گرگان و نفت آبادان میزبان سومین مسابقه از مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بودند و هر دو موفق شدند یک برد خانگی را تجربه کنند.
در گرگان شهرداری این شهر به مصاف شیمیدر تهران رفت و توانست از حمایت 4 هزار تماشاگر خود به بهترین شکل بهره برده و مهمانش را 81 بر 64 مغلوب کند.
در این مسابقه حامد سهراب نژاد با 20 امتیاز، 9 ریباند، 5 پاس منجر به گل و‌ تاثیرگذاری 34 بهترین بازیکن میدان بود و نقش اصلی در برد شهرداری گرگان را بازی کرد.
در طرف مقابل ستاره های شیمیدر روز کم فروغی را پشت سر گذاشتند که در میان آنها بهترین عملکرد برای محمد جمشیدی با 12 امتیاز بود.
در دیگر دیدار امروز، نفت آبادان در خانه 79 بر 70 پتروشیمی را برد. نفتی ها با عملکرد درخشان محمد حسن زاده، سعید داورپناه و مایک رستم پور حریف مدعی خود را مغلوب کردند. در این دیدار حسن زاده با 14 امتیاز، 10 ریباند و تاثیرگذاری 19 داشت، مایک رستم پور با 19 امتیاز، 11 ریباند و تاثیرگذاری 17 به کار خود خاتمه داد و سعید داورپناه نیز 20 امتیاز و تاثیرگذاری 18 داشت.
با این نتایج دو تیم شهرداری گرگان و نفت آبادان تنها به یک برد برای رسیدن به فینال لیگ برتر بسکتبال نیاز دارند.
ورزشی*9219*1584

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال