دانشگاه شهید بهشتی؛ میزبان کنفرانس بین‌المللی مخابرات نوری

تهران- ایرنا- دومین کنفرانس بین‌المللی مخابرات نوری بیسیم غرب آسیا 7 و 8 اردیبهشت‌ ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، دبیر علمی کنفرانس اظهار داشت: این کنفرانس با حضور پژوهشگران تراز اول ملی و بین‌المللی به میزبانی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی و با مشارکت دبیرخانه دائمی کنفرانس که در دانشگاه Northumbria کشور انگلستان مستقر است، برگزار می شود.
سید محمد سجاد صدوق افزود: گردآوری محققان و توسعه‌ دهندگان نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در همه زمینه‌های مرتبط با فناوری (OWC) از دانشگاه‌ها و مراکز صنعتی جهت ارائه، اشتراک‌گذاری و بحث و تبادل ‌نظر در خصوص جدیدترین یافته‌های تحقیقاتی از اهداف دومین کنفرانس بین‌المللی بیسیم نوری غرب آسیا است.
صدوق تاکید کرد: مقالات ارائه شده در این کنفرانس در'پایگاه استنادی انجمن مهندسان برق و الکترونیک جهان IEEE' نمایه می شود.
پایگاه نام برده یکی از معتبرترین پایگاه‌های استنادی مهندسی حوزه برق، الکترونیک، فوتونیک و لیزر است که استانداردها و ضوابطی سختگیرانه‌ جهت نمایه مقالات ارائه شده در کنفرانس دارد؛ بی تردید نمایه شدن یافته های کنفرانس دوم در این پایگاه استنادی بر اعتبار این رویداد علمی می افزاید.

**9484**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال