رویال میل انگلیس بسته های پستی به مقصد ایران را تحویل می گیرد

تهران – ایرنا – شرکت پستی رویال میل انگلیس خبر داد که امیدوار است بسیار زود صدور مراسلات به ایران از سرگرفته شود و از این رو بسته های پستی به این مقصد را تحویل می گیرد.

به گزارش ایرنا، شرکت پستی انگلیسی رویال میل دیشب (27 فروردین) در به روزرسانی اطلاعیه های خود خبر داد «به دلیل آنکه امیدوار است در آینده بسیار نزدیک صدور مراسلات به مقصد ایران را از سر بگیرد، بسته های پستی به مقصد ایران را کماکان تحویل می گیرد.»
شرکت مذکور پریروز (26 فروردین) با حذف بیانیه قبلی، اعلام کرده بود که در حال حاضر به دلیل مسائل اجرایی امکان صدور مراسلات به مقصد ایران را ندارد و در پی حل بسیار فوری مسئله می‌باشد.
شرکت پست سلطنتی انگلیس موسوم به'رویال میل' هفته گذشته در اقدامی نامتعارف، بیانیه‌ای صادر کرد که بر اساس آن مراسلات به ایران از نهم آوریل (20 فروردین) تا اطلاع ثانوی متوقف ‌شده است.
این تصمیم در نتیجه آنچه تحریم در مسیر مراسلات به ایران نامید، اتخاذ و گفته شد بسته‌هایی که هنوز به مقصد نرسیده‌اند به فرستنده ارجاع خواهند شد.
سفیر ایران در انگلیس امروز در توییتی با نقل اقدام دیشب رویال میل، نوشت: ظاهرا در مسیر درستی قرار داریم. سفارت برای حل فوری مسئله با مقامات ذی ‌ربط در تماس است و هر تحولی را به اطلاع هموطنان عزیز خواهد رساند.
اروپام**3092**1590

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال