مدیرعامل شیمیدر: فدراسیون داوران شجاع را برای نیمه نهایی انتخاب کند

تهران - ایرنا - مدیرعامل باشگاه شیمیدر تهران گفت: امیدوارم کمیته داوران فدراسیون، شجاع ترین داوران کشور را برای مرحله نیمه نهایی لیگ برتر انتخاب کند.

امیرحسین صفرزاده امروز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا درباره محرومیت سرپرست این تیم بسکتبال اظهار کرد: فدراسیون به ما اعلام کرده که تا اطلاع ثانوی و برگزاری جلسه کمیته انضباطی هادی عامری محروم است و به همین دلیل من به عنوان سرپرست کنار تیم خواهم بود. بازی های مهمی در گرگان داریم و باید تمرکز کافی برای این دو مسابقه داشته باشیم.
وی در پاسخ به این سوال که جلسه کمیته انضباطی چه زمانی برگزار می شود؟ خاطرنشان کرد: قاعدتا باید سریع این جلسه برگزار می شد. ماهم چون درگیر این مسابقات مهم بودیم پیگیری نکردیم. البته تاکید می کنم که حرکت آقای عامری را تایید نمی کنیم اما درباره این موضوع بزرگنمایی صورت گرفته است. باید همه موارد از جمله الفاظی که در آن لحظات و در جریان بازی استفاده شده نیز بررسی شود.
او درباره دیدار سوم شیمیدر و شهرداری گرگان در مرحله نیمه نهایی نیز بیان کرد: بازی بسیار حساس و البته جذابی خواهد بود. امیدوارم که شرایط خوب باشد. تماشاگران گرگانی همیشه ثابت کرده اند که بدون حاشیه و به دور از موارد غیر ورزشی تنها تیم خودشان را تشویق می کنند و امیدواریم که فردا نیز این اتفاق بیفتد.
مدیر باشگاه شیمیدر ادامه داد: جدا از تمام این رقابت ها همه اعضای خانواده بسکتبال رفاقت دیرینه دارند و این رقابت ها نمی تواند آنها را از هم دور کند. در جریان سانحه سیل نیز ما در کنار مردم گلستان بودیم و سعی کردیم که تا جای امکان هم وطنان خود را حمایت کنیم. امیدوارم فردا نیز مسابقه خوبی انجام شود وو مشکل خاصی به وجود نیاید.
صفرزاده همچنین گفت: فدراسیون نیز قول نظارت کامل داده و به هر دو باشگاه تذکر داده است که به هیچ وجه مماشات نمی کند و با کوچک ترین خطایی تیم ها را توبیخ خواهد کرد. ما هم در نظر داریم که تماشاگرانمان به بهترین شکل مدیریت شوند و در همان ظرفیت قانونی سالن حاضر شوند و تیم را تشویق کنند. مطمئن هستیم که فدراسیون جانب عدالت را خواهد گرفت و مشکلی پیش نمی آید.
او در پاسخ به این سوال که ماجرای صحبت های مهران شاهین طبع سرمربی تیم ملی با داوران دیدار شیمیدر و شهرداری گرگان چه بوده؟ تصریح کرد: این اتفاق بعد از بازی دوم بوده و من روی نیمکت بودم و متوجه نشدم. فقط در حد شنیده ها و اخبار سایت ها متوجه ماجرا شدم. به نظرم هرکس در جایگاه خودش باشد و به موارد دیگر دخالت نکند بهتر است. البته تاکید می کنم که درباره این ماجرا تحقیقی نکردم و از اتفاق افتادن آن مطمئن نیستم. شاید یک صحبت عادی بوده.
مدیرعامل باشگاه شیمیدر با بیان این مطلب که داوران نباید تحت تاثیر تماشاگران باشند گفت: امیدوارم فدراسیون شجاع ترین داوران را برای این مسابقه انتخاب کند و آنها نیز تحت تاثیر فشار تماشاگران قرار نگیرند. البته می دانم که کمیته داوران حساسیت کاملی بر این موضوع دارد.
صفرزاده همچنین تاکید کرد: هدف ما چیزی جز قهرمانی نیست. امیدوارم که با همت کل اعضای تیم نیز بعد از قهرمانی در غرب آسیا به قهرمانی لیگ ایران نیز برسیم.
ورزشی**9219**2024

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال