پیشنهاد 400 هزار یورویی پاناتینایکوس روی میز «انصاری فرد»

تهران- ایرنا- باشگاه پاناتینایکوس یونان قصد دارد تا با پیشنهادی 400 هزار یورویی برای خرید «کریم انصاری فرد» مهاجم تیم ناتینگهام فارست این ملی پوش ایرانی را به خدمت بگیرد.

به گزارش ایرنا، تارنمای خبری newspao یونان روز سه شنبه نوشت: باشگاه پاناتینایکوس یونان قصد دارد به منظور تقویت قوای هجومی خود 2 مهاجم جدید را جذب کرده تا در کنار «فدریکو ماکدا»، زهر خط حمله خود را بیشتر کند.
براساس گزارش این تارنما، یکی از این 2 بازیکن که باشگاه او را در رادار خود قرار داده، «کریم انصاری فرد» بازیکن تیم ناتینگهام فارست انگلیس است اما پروژه انتقال وی با چند مانع مواجه است.
در حقیقت، اگرچه مهاجم ایرانی به اندازه کافی نظر باشگاه را جلب کرده اما این موضوع ظاهرا برای عملی شدن انتقال کفایت نمی کند.
موئلفه های دیگری بر سر این انتقال وجود دارد که جلب رضایت باشگاه فارست در درجه اول قرار دارد.
علاوه بر این، انصاری فرد باید با رقم پیشنهادی باشگاه یونانی که براساس گزارش ها 350 تا 400 هزار یورو اعلام شده، موافقت کند این در حالی است که قرارداد کنونی وی با باشگاه انگلیسی 500 هزار یورو است و مورد آخر که البته کم اهمیت نیز به شمار نمی رود پیشنهادهای احتمالی از سوی سایر تیم ها با رقمی بیشتر است که در صورت وجود می تواند احتمال کوچ وی به پاناتینایکوس را تضعیف کند.
در حال حاضر، ظاهرا پیشنهادهایی از سوی چند تیم ترکیه ای و آلمانی روی میز مهاجم ملی پوش ایرانی ناتینگهام قرار دارد.
مهاجم 28 ساله تیم ملی ایران پس از کسب روادید کار که شرایط پیوستن او به ناتینگهام فارست را فراهم کرد، اوایل آبان ماه سال گذشته با قراردادی یک سال و نیمه (تا سال 2020) به این باشگاه پیوست.
انصاری فرد از زمان جدایی از باشگاه المپیاکوس یونان و پیوستن به جمع شاگردان «مارتین اونیل» فرصت زیادی برای بازی کردن در چمپیونشیپ (معتبرترین لیگ فوتبال انگلیس پس از لیگ برتر) پیدا نکرده و گزارش های منتشر شده در رسانه های انگلیسی از احتمال جدایی وی در پایان فصل جاری از این تیم حکایت دارد.
ورزشی**3991**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال