برنامه همکاری مشترک میان وزارت کار و یونیسف امضا شد

تهران- ایرنا- معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دفتر صندوق کودکان ملل متحد (یونیسف) برنامه همکاری مشترک در زمینه مطالعات مسائل کودکان و قشرهای آسیب پذیر را امضا کردند.

به گزارش ایرنا از تارنمای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، 'احمد میدری' معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و خانم 'کریستین وایگند' نماینده دفتر یونیسف در نشست امروز (سه شنبه) حضور داشتند.
میدری در این نشست به مهمترین فعالیت های مشترک معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با یونیسف اشاره کرد و گفت: هریک از این فعالیت ها حاصل تلاش های چند ساله است.
وی برای آشنایی بیشتر نماینده دفتر یونیسف با معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهمترین اقدامات این بخش را در زمینه های مختلف تشریح کرد.
مدیرکل دفتر مطالعات اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این نشست مهمترین فعالیت هایی را که قرار است امسال با همکاری یونیسف انجام شود، فهرست کرد.
'احد رستمی' گفت: طرح مطالعاتی ارزیابی سیاست های اجتماعی در زمینه کودکان، طراحی سیستم حمایت اجتماعی کودک محور و سیستم شناسایی و پاسخگویی بموقع نیاز قشرهای آسیب پذیر در دستور کار قرار دارد.
به گزارش ایرنا، صندوق کودکان ملل متحد یا یونیسف برای فراهم‌کردن غذای اضطراری و خدمات بهداشتی-درمانی مورد نیاز کودکان در کشورهایی که در جنگ جهانی دوم ویران شده بودند، ایجاد شد.
بیشتر فعالیت‌های یونیسف در زمینه ارائه کمک‌های لازم و حمایت از کودکان کشورهای در حال توسعه است.

اقتصام*3061*1961*

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال