رئیس بایرن: پول داشتم بی درنگ «امباپه» را می خریدم

تهران- ایرنا- رئیس باشگاه بایرن مونیخ تاکید کرد که در صورت داشتن پول کافی، در خریدن «کیلین امباپه» کوچک ترین درنگی نمی کرد.

به گزارش ایرنا، خبرگزاری فرانسه روز سه شنبه نوشت: بایرنی ها قصد دارند تا در پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی، تغییراتی بزرگ در مجموعه خود به وجود آورد و این در حالی است آنها پیش تر «بنجامین پاوارد» و «لوکاس هرناندز» را جذب کرده اند.
در این بین، «اولی هوینس» در مصاحبه با خبرگزاری آلمان (DPA) اعتراف کرد که در دنیایی ایده آل، بی شک برای خرید ستاره 20 ساله پاری سن ژرمن، درنگ نمی کرده است.
هوینس در این خصوص اظهار داشت: درصورتی که پول داشتم بدون درنگ امباپه را می خریدم؛ اما متاسفانه به اندازه خرید وی پول نداریم.
وی ادامه داد: بدون شک در پنجره نقل و انتقالات سال جاری خریدی 100 میلیونی نخواهیم داشت اما باید اذعان کنم که 10 سال پیش، به هیچ وجه نمی توانستم حتی تصور هزینه ای 80 میلیونی به ازای هر فصل داشته باشم.
باواریی ها برای خرید هرناندز از اتلتیکو مادرید 80 میلیون یورو هزینه کردند؛ رقمی که تقریبا 2 برابر مبلغی است که آنها فصل گذشته بابت امضای قرارداد با «کورنتین تولیسو» به عنوان گرانقیمت ترین خرید خود پرداخت کردند.
ورزشی**3991**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال