ایران میزبان مسابقات کانوپولو قهرمانی آسیا باقی ماند

تهران - ایرنا - فدراسیون قایقرانی ایران اعلام کرد با تلاش مسئولان فدراسیون و نایب رئیس کنفدراسیون کانوئینگ آسیا، ایران میزبان مسابقات قهرمانی آسیا در رشته کانوپولو باقی بماند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از فدراسیون قایقرانی، کنفدراسیون کانوئینگ آسیا اعلام کرده بود که احتمال گرفته شدن میزبانی رقابت های کانوپولو قهرمانی آسیا از ایران وجود دارد. برهمین اساس «علیرضا سهرابیان» رئیس فدراسیون قایقرانی برای مذاکره با مسئولان آسیایی راهی مالزی شد.
این در حالی است که همزمان با جلسه هیات اجرایی کنفدراسیون کانوئینگ آسیا که با حضور «احمد دنیامالی» نایب رئیس کنفدراسیون آسیا برگزار شد، رئیس فدراسیون قایقرانی ایران نیز برای قطعی کردن میزبانی کشورمان مذاکرات خود را انجام داد و در نهایت مقرر شد که این رقابت ها در ایران برگزار شود.
سهرابیان درباره مذاکرات انجام شده در مالزی گفت: ذهنیت منفی زیادی نسبت به ایران ایجاد شده بود که در این جلسه تلاش کردیم با تغییر این ذهنیت میزبانی را حفظ کنیم.
وی گفت: دنیامالی در این خصوص تلاش زیادی انجام داد و واقعا اگر پیگیری های او نبود، میزبانی از ایران گرفته می شد.
رئیس فدراسیون قایقرانی با اشاره به ادامه مذاکرات در مالزی ادامه داد: در حال بررسی وضعیت میزبانی هستیم و تلاش می کنیم که با کشورهای مختلف نیز رایزنی کنیم تا تعداد تیم های شرکت کننده در این مسابقات بیشتر شود. زیرا برخی از کشورها در تلاش بودند میزبانی از ایران گرفته شود.
ورزشی**9029**2024

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال