دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری فردا منتشر می شود

تهران – ایرنا – بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری 98 فردا (چهارشنبه) منتشر می شود.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از سازمان سنجش آموزش کشور، دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون دکتری از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org از عصر روز چهارشنبه در اختیار داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قرار خواهد گرفت.
اسامی معرفی‌شدگان دارای حدنصاب نیز به منظور شرکت در مرحله دوم (مصاحبه، بررسی سوابق علمی و پژوهشی) همراه با برنامه زمانی مراجعه به دانشگاههای مجری در دهه آخر اردیبهشت ماه 98 از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر خواهد شد.
داوطلبانی که با توجه به مفاد کارنامه نتایج اولیه، مجاز به انتخاب رشته در مجموعه مدرسی معارف اسلامی (کدرشته امتحانی 2180) شده و مایل به انتخاب کد رشته ‌محل‌های مربوط به گرایش مدرسی معارف اسلامی هستند،حداکثر هفت روز بعد از اعلام نتایج معرفی شدگان در دهه آخر اردیبهشت ماه، برای طی مراحل پذیرش به پایگاه اطلاع رسانی معاونت آموزشی، پژوهشی استادان و دروس معارف اسلامی مراجعه کنند.
داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شدند و علاقه مند به انتخاب رشته های دانشگاه های آزاد اسلامی هستند، لازم است به سایت دانشگاه مذکور مراجعه کنند.
داوطلبان پس از دریافت کارنامه اعلام نتیجه در صورتی که درباره مندرجات آن سوالی داشته باشند، می‌توانند حداکثر تا سوم اردیبهشت ماه از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی مندرج در سایت این سازمان سوالات خود را مطرح کنند.
**9492** 1200

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال