لیگ قهرمانان اروپا؛

توقیف و اخراج 54 هوادار آژاکس از ایتالیا به دلیل حمل سلاح

تهران- ایرنا- پلیس ایتالیا در آستانه دیدار تیم های یوونتوس و آژاکس در مرحله یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، 54 هوادار هلندی را به دلیل حمل سلاح توقیف و از ایتالیا خارج کرد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، شبکه تلویزیونی «ای اس پی ان» نوشت: به دنبال درگیری های رخ داده میان هواداران آژاکس و یوونتوس در دیدار رفت این تیم ها در آمستردام که منجر به استفاده نیروهای امنیتی از ماشین آب پاش برای متفرق کردن جمعیت و بازداشت شماری از هواداران هر 2تیم شد، پلیس ایتالیا به حالت آماده باش در آمد.
پلیس شهر تورین می گوید علاوه بر سلاح، تعدادی زیادی پنجه بوکس، محافظ دندان و انواع و اقسام بمب های دود زا و همچنین ادوات آتش بازی از هواداران کشف و ضبط کرده است.
«ماتئو سالوینی» نخست وزیر ایتالیا با اشاره به حوادث رخ داده در توییتی نوشت: با هر نوع خشونت چه داخل و چه خارج ورزشگاه مبارزه می کنیم؛ برخی از مجرمان خاص هرگز نباید اجازه حضور در ورزشگاه ها را داشته باشند.
بازی رفت در حالی با نتیجه یک بر یک به پایان رسید که در جریان آن و پس از گلزنی «کریستیانو رونالدو»، یکی از هواداران حاضر از روی سکوها به زمین وارد شد و به سمت ستاره پرتغالی یورش برد.
اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) در حال تحقیق و بررسی اتفاقات رخ داده در جریان آن بازی بوده تا محرومیت ها و جریمه های احتمالی را در خصوص خاطیان اعمال کند.
انتظار می رود بیش از 2 هزار هوادار آژاکس در بازی امشب در ورزشگاه آلاینز تورین حضور پیدا کنند.
ورزشی**3991**3783**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال