دبیرکل اتاق بازرگانی البرز: لهستان و اکراین نامه فرستادند

کرج - ایرنا - دبیرکل اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی البرز از دریافت 2 نامه رسمی از اتاق های بازرگانی کشورهای لهستان و اکراین برای گسترش همکاری های اقتصادی و تجاری با البرز خبرداد.

مسعود قاسمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این نامه ها تقویت و توسعه همکاری های اقتصادی متقابل به ویژه در زمینه های علمی، فناوری و سرمایه گذاری های مشترک مورد تاکید قرار گرفته است.
وی با اشاره به تفاهم نامه منعقد شده بین 2 استان سیسیلیا لهستان و البرز در زمینه همکاری های بازرگانی مشترک گفت: طبق برنامه ریزی قبلی با هدف توسعه این همکاری ها در اردیبهشت ماه سال جاری یک هیات تجاری استان سیسیلیا لهستان به البرز اعزام خواهد شد.
دبیرکل اتاق بازرگانی استان البرز همچنین با اشاره به مذاکرات قبلی بخش خصوصی البرز با فعالان تجاری کشور اوکراین که با امضا تفاهم نامه همراه شد، گفت: زمینه برای سرمایه گذاری های مشترک میان بخش های خصوصی البرز و اکراین فراهم شده است.
قاسمی افزود: سرمایه گذاران البرز و اکراین در نشست های قبلی برای سرمایه گذاری های مشترک با هدف تولید و عرضه انواع محصولات با برندهای روز جهان مذاکرات مفیدی داشته اند.
وی گفت: طی چهار سال گذشته چهار سند همکاری تجاری و بازرگانی بین اتاق های بازرگانی البرز و کشور اکراین به امضاء رسید و بخش خصوصی 2 طرف گسترش همکاری اقتصادی را در دستور کار قرار داده اند.
دبیر کل اتاق بازرگانی البرز اظهار داشتند: با توجه به امتیاز بالای اوکراین برای صادرات کالا به کشورهای اروپایی، ما می توانیم برخی از محصولاتمان را
به صورت فله ای به این کشور انتقال دهیم تا پس از بسته بندی از آنجا به کشورهای اروپا صادر شود.
7411/ 6155

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال