500 دانشجو در جشنواره کتابخوانی علوم و صنعت شرکت کردند

تهران-ایرنا- مدیریت شاهد و ایثارگران دانشگاه علم و صنعت درباره آزمون جشنواره کتابخوانی این دانشگاه گفت: حدود 500 دانشجو برای شرکت در این آزمون ثبت نام کردند که 180 نفر دو کتاب و400 نفر چهار کتاب را برای مطالعه و آزمون انتخاب کرده اند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا ، آزمون جشنواره بزرگ کتاب خوانی «حال خوش» در دانشگاه علم و صنعت ایران با حضور صدها دانشجو برگزار شد.
مدیریت شاهد و ایثارگر دانشگاه اظهار کرد: این جشنواره در راستای ارج گذاری به کتابخوانی و ایجاد انگیزه در دانشجویان برای تغییر نگرش در این حوزه با حمایت بخش های مختلف دانشگاه و با مدیریت کانون ارغوان مدیریت شاهد و ایثارگر دانشگاه برگزار شده است.
عبدالمجید ارجمندی اظهار کرد: این جشنواره از دو ماه قبل آغاز شده و مطالعه 17 کتاب به رقابت گذاشته شده است. دانشجویان پس از ثبت نام، یک یا چند کتاب با موضوعات اعتقادی، دینی، پایداری، استعمار ستیزی، نگاه جدید به سبک زندگی، سبک زندگی اسلامی و وطن دوستی و آرمان گرایی را انتخاب ومطالعه می کردند.
وی توضیح داد: نتیجه این آزمون ظرف سه روز مشخص شده و هفته آینده اختتامیه جشنواره با حضور برخی از مسئولان فرهنگی کشور و نویسندگان کتاب های مورد آزمون برگزار و به یکصد نفر از دانشجویان برگزیده و شرکت کننده در این رقابت جوایزی اهدا می شود.
**9465**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال