نماینده اهواز:

شرایط سیل‌زدگانی که در کمپ‌ها نیستند نامناسب است

تهران- ایرناپلاس- نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت سیل‌زدگان استان خوزستان می‌گوید: سیل‌زدگانی که در کمپ‌ها مستقر نیستند، شرایط نامناسبی دارند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایرناپلاس درباره وضعیت امدادرسانی به سیل‌زدگان خوزستان می‌گوید: شرایط در خوزستان مناسب است، اما هنوز موضوع فاضلاب و بازگشت آب رودخانه به فاضلاب وجود دارد.

وی می‌افزاید: امداد‌رسانی به سیل‌زدگان به محل اسکان آن‌ها بستگی دارد و افرادی که در کمپ‌ها اقامت دارند شرایط مناسب‌تری دارند. در بازدید از چند منطقه، مردم از شرایط شکایت چندانی نداشتند، اما در سایر مناطقی که کمپ وجود ندارد شرایط نامناسب است و پیش‌بینی می‌شود از نظر سرویس بهداشتی و استحمام مشکلاتی ایجاد شود.

علی ساری با اشاره به شرایط جوی کشور تأکید می‌کند: همه باید توجه داشته باشند و اقدامات لازم را انجام دهند تا مشکلات جدیدی به وجود نیاید. باید مشکلات را از دو جنبه امدادرسانی به سیل‌زدگان و تقویت سیل‌بندها و پیشگیری از حادثه بررسی کرد. در هر دو حوزه امداد‌رسانی به سیل‌زدگان و تقویت سیل‌بندها و پیشگیری، ستاد مدیریت بحران داریم، اما ناهماهنگی‌هایی وجود دارد.

ساری می‌گوید: امیدوارم با توجه به شرایط جوی کشور، استاندار و رئیس ستاد مدیریت بحران اقدامات لازم را انجام داده و از نیروهای مختلف بخواهند با تمام توان در میدان باشند و خدمات‌رسانی‌ها با دقت و احترام و کیفیت انجام شود، چون امکانات وجود دارد، اما توزیع این امکانات با نارسایی‌هایی مواجه است.

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال