«خرس آرکانسا» پس از پنج سال روی صحنه می آید

تهران- ایرنا- نمایش «خرس آرکانسا» اثری از مهدی مقیمی‌اسفندآبادی که پنج سال قبل آخرین اجرایش را پشت سرگذاشت، بار دیگر از روز اول اردیبهشت در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اجرا می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این نمایش به نویسندگی اوراند هریس و ترجمه بهزاد نژادقنبر در سال‌های گذشته در مرکز تئاتر کانون اجرا شد و اکنون پس از 5 سال بار دیگر برای علاقه‌مندان و کودکان بروی صحنه می‌رود.
این نمایش داستان دختربچه‌ای است که وقتی آرزو می‌کند پدربزرگش را هرگز از دست ندهد ماجراهای شگفت‌انگیزی را پشت سر می‌گذارد.
قهرمان داستان این نمایش در جهان تخیل با خرسی که در سیرک هنرنمایی می‌کند، آشنا می‌شود و در مسیر آرزوی خرس پیر، تصویری امیدبخش و زیبا از ارتباط نسل‌های مختلف و زندگی خلق می‌کند.
محسن صفری، ملیحه و مهدی و سماء مقیمی‌اسفندآبادی، محسن قصری، سمیه سلمانی، دانیال بلوری، حمید فضل‌ا... و رامین زنگنه در این نمایش نقش‌آفرینی می‌کنند.
اکرم دهقانی طراحی لباس، سمیه سلمانی و علیرضا حسین‌پور طراحی صحنه، لیلی حسینی طراحی حرکات فرم و محمدرضا شاملو طراحی نور این نمایش را بر عهده دارند. همین‌طور رضا حق‌گو به عنوان آهنگ‌ساز، محسن شاهچراغی به عنوان دستیار کارگردان و مدیر صحنه، علیرضا حسین‌پور و محمدرضا شاملو به عنوان سازنده دکور و ریحانه مطهری به عنوان روابط عمومی با نمایش «خرس آرکانسا» همراهی می‌کنند.
«خرس آرکانسا» از روز اول اردیبهشت تا پایان خرداد 1398 صبح‌ها با هماهنگی قبلی ویژه مهدهای کودک و مدارس و بعدازظهرها ساعت 18 برای عموم در سالن بوستان مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در پارک لاله تهران اجرا می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید بلیت اینترنتی به سایت www.tiwall.com مراجعه کنند.
فراهنگ**9211**3009

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال