سرپرست کاروان اعزامی به توکیو:

البسه ورزشکاران توسط بهترین طراحان داخلی تولید می شود

تهران- ایرنا- سرپرست کاروان اعزامی به المپیک 2020 توکیو از فراخوان عمومی برای طرح البسه کاروان ایران به توکیو خبر داد و گفت: به همین منظور با ارج نهادن به حمایت از طراحان داخلی خواستیم تا طرح های خود را با رعایت اشاعه نمادها و مولفه ایرانی - اسلامی به این نهاد ورزشی ارسال کنند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از کمیته ملی المپیک، « نصرالله سجادی » در این باره گفت: یک هفته قبل از آغاز سال 98 از تمامی فعالان این عرصه در داخل کشور خواسته ایم تا بهترین و با کیفیت ترین طرح های خود را با بکار گیری و اشاعه نمادها، نشان ها و مولفه های ایرانی - اسلامی برای البسه کاروان اعزامی به بازیهای المپیک توکیو 2020 به کمیته ملی المپیک ارسال کنند.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه مد و لباس بصورت یک نماد نمایشی، فرهنگی و اجتماعی قدرتمند در جامعه عمل می کند و بر اساس تفکرات فرهنگی، اجتماعی، اقلیمی و اقتصادی یک جامعه خلق می شود، یکی از اصلی ترین شاخصه ها انطباق و معرفی این نمادها با فرهنگ غنی و ترویج الگوهای بومی و ملی است.
مشاور ارشد رییس کمیته ملی المپیک ایران اظهار داشت: این نهاد ورزشی در راستای اجرای منویات رهبری در حمایت از کالا و تولید کنندگان داخلی و شناساندن هنر طراحان ایرانی و حمایت از تولید کنندگان داخلی فراخوان دادیم.
سجادی در پایان گفت: طراحان مستقل و تولیدکنندگان پوشاک (برندهای تجاری) می توانند در این فراخوان شرکت کنند تا با بهره مندی از تمام ظرفیت موجود در البسه کشور، طرح ها با شاخص های فرهنگ عمومی و مواردی که عنوان شد، ارائه کنند.
ورزشی**9463**9118**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال