سازمان نوسازی مدارس:مدارس خشتی برچیده می شود

یاسوج- ایرنا- معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور بدون اشاره به آمار، گفت: مدارس خشتی و گلی تا پایان شهریورماه 1398 در تمامی استان ها به طور کامل برچیده می شود.

به گزارش ایرنا، داریوش ورناصری روز دوشنبه در آیین تکریم و معارفه مدیران کل پیشین و جدید نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: مهمترین برنامه ها و سیاست های امسال سازمان نوسازی شامل حذف سیستم های گرمایشی نفت سوز و گازسوز غیراستاندارد، صنعتی سازی مدارس با رویکرد توجه به معماری اسلامی و ایرانی، ساخت و گسترش مدارس سبز و تکمیل فضاهای آموزشی نیمه تمام است.
وی افزود: سازمان نوسازی کشور آماده پرداخت 50 درصد هزینه خرید سیستم های گرمایشی پیشرفته و جدید برای مدارس است و مابقی نیز باید از محل اعتبارات استان ها تأمین شود.
معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور بیان کرد: تحقق برنامه ها و سیاست های امسال این سازمان علاوه بر رصد شدن دقیق جزو ملاک های ارزیابی عملکرد استان ها نیز محسوب می شود.
ورناصری عنوان کرد: هر استانی که بتواند این برنامه ها و سیاست ها را بهتر اجرا کند اعتبارات ملی بیشتری نیز در سال 1399 به آن اختصاص می یابد.
وی ابراز داشت: مکان یابی مناسب برای ساخت و ساز مدارس جدید با جدیت و حساسیت خاصی از سوی استان ها رعایت شود.
ورناصری گفت: مدیرکل جدید نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد تلاش و پیگیری لازم برای ارتقای کیفی فضاهای آموزشی این استان را مدنظر قرار دهد.
در این آیین پیروز کرمی به عنوان مدیرکل جدید نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از خدمات جهان محرابی مدیرکل پیشین تجلیل شد.
7535/1662

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال