سومین محموله دارویی سازمان تدارکات پزشکی به لرستان ارسال شد

تهران- ایرنا- سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر اعلام کرد: سومین محموله دارو و تجهیزات پزشکی امروز(دوشنبه 26 فرودین 98) از طریق شرکت پخش سها هلال به مناطق سیل زده استان لرستان ارسال شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی سازمان تدارکات پزشکی هلال‌احمر، محموله دارو و تجهیزات پزشکی یکبار مصرف با هدف کمک به هموطنان سیل ‌زده استان لرستان از شرکت پخش سها هلال وابسته به سازمان تدارکات پزشکی به مناطق سیل زده لرستان ارسال شد.
براساس این گزارش؛ اقلام ارسالی شرکت پخش سها هلال با هماهنگی انجمن داروسازان لرستان و بر اساس نیازهای دارویی اعلامی از سوی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان تهیه شده و در اختیار این معاونت قرار گرفته است.
پیش از این نیز محموله نخست سازمان تدارکات پزشکی که شامل اقلام زیستی و بهداشتی به ارزش 5 میلیارد و 500 میلیون ریال به استان های خوزستان و لرستان ارسال و دومین محموله نیز شامل انواع دارو و تجهیزات پزشکی یکبار مصرف با وزن 6 تُن در روزهای اخیر برای سیل زدگان استان خوزستان ارسال شده بود.
به دلیل وقوع بارش ‌های سنگین و کم ‌سابقه از ابتدای سال در استان ‌های شمالی، غربی و جنوب ‏غربی ‏کشور و به دنبال آن جاری شدن سیلاب در این مناطق، خسارات جانی و مالی فراوانی وارد شده است و در این میان، استان های گلستان، خوزستان، لرستان و فارس، بیشترین آسیب‌ ها را متحمل شده‌ اند.
اجتمام**7029*9105

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال