50 نفر از مبلغان استان البرز به مناطق سیل زده اعزام شدند

کرج - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز گفت که 50 نفر از مبلغان جهادی تبلیغی این استان برای کمک رسانی به شهرستان های پلدختر و معمولان استان لرستان اعزام شدند.

حجت الاسلام و المسلمین سید عباس مسعودی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: اعزام این مبلغان در پی فراخوان‌های متعددی که برای انجام خدمات عمرانی و رفاهی همچون پاکسازی و لایروبی منازل و معابر در استان‌های سیل‌زده اعلام شده بود، انجام شد.
وی اظهار داشت: امروز می بینیم که روحانیت در کنار دیگر نیروهای امدادی همچون ارتش، سپاه، هلال احمر و بسیج نقش بی‌بدیلی را در استان های گلستان، لرستان و خوزستان ایفا کرده است.
مسعودی با اعلام اینکه موسسات و خانه‌های قرآنی، کانون‌های فرهنگی تبلیغی، ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان و هیئات مذهبی استان البرز آماده جمع‌آوری کمک‌های نقدیر و غیرنقدی مردم برای کمک به سیل‌زدگان هستند، اعلام کرد: موسسه قرآنی بیت النور کمک های مردمی استان البرز را به میزان حدود 8 تن لوازم مختلف همچون پتو، آب معدنی، کنسرو و... به این مناطق ارسال کرده است.
وی تاکید کرد که حضور جهادی همه فعالان فرهنگی - مردمی به خصوص روحانیون برای کمک میدانی، در التیام بخشی آلام و تلطیف روحی محیط بحران بسیار ضروری و مؤثر است.
6156/ 6155

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال