نمایش «ساعت هشت در کشتی» به مدارس می‌رود

تهران- ایرنا- نمایش «ساعت هشت در کشتی» به کارگردانی مریم کاظمی از هفته جاری صبح‌ها اجراهای خود را در مهدکودک‌ها و مدارس آغاز کرد.

به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی «ساعت هشت در کشتی»، نوشته «آلریچ هاب» است که «هینار پیلر» آن را از زبان آلمانی به انگلیسی برگردانده و ترجمه آن به زبان فارسی را حسین فدایی حسین انجام داده است و به ماجرای سفر دریایی سه پنگوئن در بزرگترین طوفان زمین می پردازد.
در این نمایش اصغر همت، علی فروتن، حمید گلی، مهراد زمانی، حسن همتی و اعضای اصلی، مربیان و هنرجویان گروه تئاتر مستقل ایفای نقش می کنند و برای اولین بار شش گروه متفاوت از هنرجویان کارگاه بازیگری گروه تئاتر مستقل به همراه مربیانی از اعضای اصلی گروه تئاتر مستقل نقش مسافران و ملوانان کشتی نوح را بازی می کنند.
نازنین صفا، عرفان میدانلو، حسام کلانتری، فاطمه خدابنده لو، سعیدغره داغلی، فرید تجویدی، کاظم بابایی، شادی کارآیین، نرگس صفا منش، زهرا روشن ضمیر، سمیه بیگی، شقایق اصلانی، هایده حسین زاده از اعضای گروه تئاتر مستقل مربیان این شش گروه بوده و نقش ملوانان کشتی را نیز بر عهده دارند. یلدا فرهبد نیز در نقش رنگین کمان به صحنه می رود.
در گروه کارگردانی سعیده دادگر و شقایق اصلانی همکاری دارند. مهراد زمانی دستیار اول کارگردان و برنامه ریز، جواد اعرابی نیز مدیر اجرایی این پروژه نمایشی است.
این نمایش هر شب ساعت 20 در تالار هنر اجرا می‌شود.
فراهنگ ** 7561 **9157

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال