رهبر انقلاب توصیه‌ای درباره شرکت در جلسات شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی نداشته‌اند

تهران- ایرناپلاس- پیگیری‌های خبرنگار ایرناپلاس حاکی است، رهبر معظم انقلاب اسلامی دستوری درخصوص شرکت یا عدم یکی از اعضای شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی در جلسات این شورا صادر نکرد‌ه‌اند.

اوایل بهمن‌ماه سال گذشته یکی از فعالان رسانه‌ای اصولگرا در پستی اینستاگرامی از درگیری لفظی حسن روحانی رئیس‌جمهوری و عزت‌الله ضرغامی دیگر عضو شورای‌عالی انقلاب فرهنگی در جلسه این شورا خبر داد. او مدعی شده بود در این جلسه رئیس پیشین سازمان صداوسیما به روحانی بابت سخنان اخیرش درخصوص «سانسور و حجاب» اعتراض کرده و از او توضیح خواسته است. به ادعای این فعال رسانه‌ای اصولگرا، اعتراضات تند ضرغامی به رئیس‌جمهوری منجر به آن شد که روحانی جلسه را ترک کند.

چند روز بعد احمد مازنی، عضو شورای‌عالی انقلاب فرهنگی در گفتگو با ایرناپلاس، درگیری لفظی رئیس‌جمهوری و عزت‌الله ضرغامی را تأیید کرد. بعد از رسانه‌ای شدن این درگیری، اخباری مطرح شد مبنی بر این که «بعد از درگیری لفظی میان رئیس‌جمهور و عزت‌الله ضرغامی در شورای عالی فضای مجازی، حسن روحانی اعلام کرده بود در شورا‌هایی که این فرد حضور دارد، شرکت نخواهد کرد.»

بعد از آن مطلبی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه رهبری معظم انقلاب اسلامی ضرغامی را از شرکت در جلسات این شورا تا اطلاع ثانوی منع کرده اند.

در عین حال پیگیری‌های خبرنگار ایرناپلاس حاکی است این خبر صحت ندارد و رهبر انقلاب توصیه‌ای در این خصوص نداشته‌اند.

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال