از سوی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات؛

پیام نور با ثبت بیشترین پایان نامه برگزیده شد

تهران- ایرنا- دانشگاه پیام نور استان تهران با ثبت بیشترین آمار پایان نامه و رساله و مقام سوم منطقه یک سامانه پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، جزو دانشگاه های برگزیده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال تحصیلی 1396- 1397 انتخاب شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران گفت : براساس گزارش پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه پیام نور استان تهران با ثبت 1429 اثر، رتبه سوم منطقه یک کشور را به دست آورده است.
غلامرضا بخشی خانیکی افزود: دانشگاه تربیت مدرس با ثبت 1732 و دانشگاه علامه طباطبایی با ثبت 1497 به ترتیب مقام های اول و دوم آمایش منطقه یک را کسب کرده اند.
وی گفت : سامانه ملی ثبت پایان نامه، رساله و پیشنهاد (پروپوزال) در راستای گسترش علم و پاسداشت حقوق پدیدآوران، اجرایی کردن قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی در پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران فعال شد.
براساس این سامانه دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، موسسه های آموزش عالی، پژوهشی و فناوری، پایان نامه، رساله و پیشنهاد (پروپوزال) دانشجویان تحصیلات تکمیلی را که بدون طبقه بندی است، در این سامانه ثبت کنند.

**9484**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال