مصدومیت «نویر»، کار بایرن را برای فتح بوندسلیگا سخت کرد

تهران - ایرنا - بدنبال تائید مصدومیت 2 هفته ای «مانوئل نویر» کاپیتان تیم بایرن مونیخ، مدافع عنوان قهرمانی بوندسلیگا برای فتح دوباره لیگ برتر آلمان با ضربه ای جدی مواجه شد.

به گزارش ایرنا، خبرگزاری فرانسه روز دوشنبه نوشت: باشگاه بایرن مونیخ در بیانیه ای اعلام کرد که نویر 33 ساله به دلیل مصدومیت از ناحیه ماهیچه پشت ساق پا که در بازی مقابل دوسلدورف برای وی به وجود آمد و منجر به تعویض اجباری وی شد، برای دست کم 14 روز از میادین دور خواهد بود.
بایرن در فاصله پنج بازی مانده تا پایان رقابت های بوندسلیگا با یک امتیاز اختلاف نسبت به بورسیا دورتموند، صدرنشین رقابت ها بوده و در مسیر فتح هفتمین قهرمانی متوالی خود در این لیگ قرار دارد.
نویر که در این فصل با مصدومیت های زیادی مواجه شده است دست کم بازی های 2 هفته آینده تیمش را در لیگ از دست خواهد داد و بر این اساس، «سون اولریش» جانشین وی می شود.
کاپیتان تیم ملی آلمان در نیمه نخست بازی که در نهایت با پیروزی 4 بر یک بایرنی ها به پایان رسید، پس از ارسال پاسی که به وضوح حاکی از مصدویمتش بود، از زمین بازی خارج شد.
نویر بازی شنبه هفته آینده تیمش مقابل وردربرمن احیا شده و همچنین دیدار خارج از خانه مقابل همین تیم را در نیمه نهایی جام حذفی آلمان از دست خواهد داد؛ علاوه بر این، حضور وی در دیدار مقابل نورنبرگ نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.
ورزشی**3991**2024

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال