200 نفر در شیراز، فریب یک پیام مجازی را خوردند

شیراز- ایرنا- پیامی در فضای مجازی مبنی بر انجام آزمایش های رایگان میکروبی در درمانگاه شهید مطهری شیراز پخش شد که 200 نفر مراجعه کردند اما مدیر این درمانگاه اظهار داشت: چنین موردی نداریم و مردم فریب فضای مجازی را خورده اند.

به گزارش ایرنا، مدیر درمانگاه شهید مطهری شیراز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: این درمانگاه برای میکروب شناسی معده و دیگر اعضای بدن هیچ آزمایش رایگانی انجام نمی دهد.
دکتر علی جنگجو اظهار داشت: شهروندان برای آزمایش میکروبی معده به این درمانگاه مراجعه نداشته باشند و در دام شایعات فضای مجازی قرار نگیرند.
وی با تکذیب خبر رایگان بودن آزمایش در درمانگاه شهید مطهری اظهار داشت: ضروری است شهروندان برای اطلاع از انجام آزمایش ها و ارائه خدماتی که در هر مرکز رایگان باشد به منابع رسمی مانند وب سایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و رسانه های استان مراجعه کنند.
جنگجو افزود:شهروندان باید اطلاع داشته باشند ارسال هرگونه خبر در فضای مجازی نمی تواند صحت داشته باشد و یا در صورت مشاهده خبرهای مشابه، از منابع رسمی صحت موضوع را جویا شوند.
طی روزهای گذشته، پیام هایی مبنی بر شیوع آلودگی میکروبی و لزوم مراجعه مردم به درمانگاه شهید مطهری و انجام آزمایش رایگان منتشر شد.
6113 / 1876

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال