آغاز «نشر اکاذیب» با پایان «مکبث»

تهران- ایرنا- با پایان یافتن اجرای «مکبث» در پایان فروردین‌ماه، نمایش «نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی» به کارگردانی سهراب حسینی از اول اردیبهشت ماه در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه خواهد رفت.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد، نمایش های «صد در صد» به کارگردانی مرتضی اسماعیل کاشی و «مکبث» به کارگردانی امیر دژاکام عنوان دو اثر نمایشی تازه ای است که بعد از تعطیلات نوروزی و از اواسط فروردین ماه، اجراهای خود را آغاز کردند و با اقبال عمومی مواجه شدند.
نمایش «صددرصد» به کارگردانی مرتضی اسماعیل کاشی تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری هر شب ساعت 20 در سالن شماره دو این مجموعه به صحنه می‌رود.
هوتن شکیبا و ستاره پسیانی بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند و تهیه کنندگی این نمایش بر عهده محمد قدس است.
از سوی دیگر در نخستین روز اردیبهشت ماه سال جاری، نمایش «نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی» به نویسندگی و کارگردانی سهراب حسینی اجراهای خود را آغاز خواهد کرد.
این نمایش مضمونی اجتماعی دارد و بعد از اجراهای متعدد در شهرهای مختلف کشور آمریکا برای نخستین بار با حضور بهنام تشکر در ایران به صحنه می‌رود.
طبق برنامه ریزی های انجام شده تازه ترین نمایش سهراب حسینی از اول اردیبهشت ماه هرشب ساعت 20:30 اجرا خواهد شد.
نمایش «مکبث» به کارگردانی امیر دژاکام تا پایان فروردین ماه ساعت 19:30 در سالن شماره 1 به اجراهای خود ادامه خواهد داد.
فراهنگ**7561 **3009

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال