پیروزی شیمیدر در دومین دیدار نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال

تهران- ایرنا- تیم شیمیدر امروز (یکشنبه) در دومین دیدار از رقابت های مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال، تیم شهرداری گرکان را مغلوب کرد.

به گزارش ایرنا، در دومین روز از رقابت های مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال دو تیم شیمیدر تهران و شهرداری گرگان یک بار دیگر با هم مصاف کردند که در پایان نماینده تهران با نتیجه 92 بر 68 حریف خود را شکست داد و شکست در دیدار اول این مرحله را جبران کرد.
بازیکنان تیم شیمیدر در این دیدار عملکرد مطلوبی داشتند و در هر چهار کوارتر با نتایج 21 بر 14، 21 بر 18، 23 بر 19 و 27 بر 17 حریف خود را از پیش رو برداشتند و پیروزی در دیدار دوم را به نام تیم خود به ثبت رساندند.
این پیروزی در حالی برای تیم شیمیدر به دست آمد که آنان «هادی عامری» سرپرست خود را به دلیل درگیری در دیدار اول در اختیار نداشتند.
برای شیمیدر «محمد جمشیدی» با 18 امتیاز، 4 ریباند و تاثیرگذاری 19 بهترین بازیکن بود. در طرف مقابل نیز «پری پتی» بازیکن آمریکایی شهرداری گرگان با 29 امتیاز و تاثیرگذاری 24 بهترین بود.
با این نتیجه رقابت 2 تیم شیمیدر و شهرداری گرکان در مرحله نیمه نهایی یک بر یک برابر شد و ماراتن 2 تیم برای فینالیست شدن د در شهر گرگان ادامه یابد.
ورشی**9219**9144**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال