روان آب های کوچه های ویس و شیبان تخلیه شد

کرج - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار کرج با اشاره به اقدامات تیم عملیاتی اعزامی از البرز به خوزستان گفت: با تلاش امدادگران البرزی روان آب های تمام کوچه های شهر های ویس، شیبان و سایت مسکن مهر تخلیه شده است.

حسین شریف کاظمی روز یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا افزود: توزیع 20 تن خوراک دام توسط جهاد کشاورزی البرز بین دامداران ، استقرار و همکاری نیروهای جهاد در محل دغاغله و شبیشه برای ترمیم و تقویت سیل بندها با 2 دستگاه لودر و کمپرسی، استقرار و فعالیت 2 دستگاه لودر و کمپرسی در محل سیل بند عنافچه و شیبان برای ترمیم و تقویت سیل بندها از دیگر اقدامات انجام شده است.
وی ادامه داد: حضور نیروهای اداره برق کرج در 6 نقطه شهر و وصل کردن برق روستای چم العبید ، تامین روشنایی سیل بند شهر ویس و برقراری ارتباط با سامانه 121، تخلیه 40 سرویس سنگ در محل روستای ملحه شهر ویس و 14 سرویس در سیل بند مجاور، ایجاد یک هزار متر مکعب داگ بطول حدود 300 متردر شهر ویس، تخلیه کامل آب مخازن تصفیه خانه شهر ملا ثانی توسط آبفا با دبی 70 متر مکعب و همچنین پمپاژ و تخلیه فاضلاب جاری شده در معابر و اراضی کوت سید عنایت و شهر ویس نیز از اقدامات ویژه تیم عملیاتی اعزامی البرز به خوزستان به شمارمی رود.
معاون عمرانی فرماندار کرج گفت: براساس گزارش های اعلام شده توزیع بسته های بهداشتی و سایر اقلام بین عشایر محروم و سیل زده 30 روستای محاصره در آب در بخش زرگانو، بازدید از سیل بندهای کوت سید عنایت و پدافندی سید عنایت، شبیشه، شیبان، ملحه وویس ، بررسی وضعیت طبخ غذا و توزیع در روستاهای آسیب دیده و تحت محاصره سیلاب از دیگر اقدامات است.
وی تاکید کرد: فعال شدن آبفای روستایی البرز در مناطق سیل زده روستایی ضروری بوده و نیاز به برقراری ارتباط بیسیمی با مرکز فوریتهای پزشکی کشور از دیگر ضرورتهای مطروحه ای است که شناسایی شد.
8029/ 6155

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال