نماینده پیشین مجلس در گفت وگو با ایرنا؛

سپاه همواره در مقابله با تهدیدات پیشقراول بوده است

تهران- ایرنا- نماینده پیشین مجلس، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را همواره پیشقراول جامعه در تهدیدات توصیف کرد و گفت: با اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه، اقتدار و عظمت این نیروی مسلح انقلابی در کشور و در دل مردم بیش از گذشته شده است.

به گزارش ایرنا، دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا روز دوشنبه (17 فروردین ماه) اعلام کرد که واشنگتن، سپاه را یک سازمان تروریستی خارجی در نظر گرفته است.
حجت الاسلام مفید کیایی نژاد در گفت و گو با ایرنا در این خصوص اظهار داشت: اینکه فکر کنیم روزگاری دشمن دست از سر ما برمی دارد تفکر اشتباهی است چرا که به تعبیر قرآن، دشمنان آنقدر با شما مبارزه می کنند که دست از دینتان برداریم.
وی افزود: نیت سپاه در این 40 سال بعد از انقلاب، چه در قضیه جنگ تحمیلی و چه در دفاع از حرم حضرت زینب (س) و ضربه ای که به داعش زد، برای دشمن کاملا محرز شده و در تمامی تهدیدات، سپاه همواره پیشقراول جامعه بوده و در برابر دشمن محکم ایستاده است.

**اقدام کاخ سفید علیه سپاه اشتباه محض است
نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آمریکایی ها نیز متوجه این قضیه شده و تصمیم بر آن گرفته اند که سپاه را به نحوی از صحنه برانند؛ که این تفکر آنها اشتباه محض است.
کیایی نژاد تصریح کرد: ایالات متحده نمی داند که با این اقدام، و با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب و حرکتی که مجلس شورای اسلامی درخصوص حمایت از سپاه انجام داد، عظمت و اقتدار این نیروی مسلح انقلابی در کشور را بیش از گذشته کرده کرد.
وی خاطرنشان کرد: ما می بینیم که حتی توده ای از مردم در سراسر کشور نیز به نفع سپاه اقداماتی انجام داده و حتی مصر بودند که لباس آنها را بپوشند که این اقدام آنها حاکی از افزایش محبوبیت سپاه است.
کیایی نژاد خاطرنشان کرد: اقدام آمریکا در تروریستی خواندن سپاه نه تنها به ضرر کشور نبود بلکه باید گفت عملا به نفع ما تمام شد.

**کشورها مخالف قلدری های ترامپ در منطقه هستند
وی درخصوص موازین بین المللی در رابطه با اقدام اخیر واشنگتن علیه سپاه بیان کرد: با اظهارنظرها و محکومیت های بسیاری از کشورها که حتی ارتباط چندانی با جمهوری اسلامی ندارند، پیداست که حتی آنها نیز مخالف اقدامات غیرعاقلانه آمریکا هستند.
کیایی نژاد عنوان خاطرنشان کرد: امیدواریم که از این اقدام آمریکایی ها بتوانیم به نفع کشور بهره برداری کرده و در برابر دشمن هر چه محکم تر بایستیم.
سیام*3061*1535

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال