قهرمان انگلیسی کاراته جهان:

تمرین با تیم ایران بهترین مسیر آماده سازی است

تهران - ایرنا - قهرمان انگیلسی کاراته جهان با اشاره به اینکه تمرین با ملی پوشان ایران بهترین مسیر آماده سازی برای او است، گفت: تیم ایران یکی از قدرت های اصلی این رشته در جهان محسوب می شود.

«توماس جردن» قهرمان سال 2016 کاراته جهان که چند روزی است با حضور در تهران همراه با ملی پوشان کاراته ایران، تمرینات آماده سازی خود را پیگیری می کند در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: از حضور در ایران لذت می برم و در بهترین زمان همراه با ملی پوشان این کشور تمرین می کنم. خوشبختانه جو بسیار خوبی در اردوی این تیم وجود دارد و قهرمانان ایرانی برخورد بسیار صمیمانه ای با من دارند.
وی افزود: تمرینات خیلی خوبی دارم و با بهترین های جهان در این اردو حضور پیدا کرده ام و قطعا تمریناتی که برگزار می کنیم موجب خواهد شد تا در لیگ جهانی مراکش، عملکرد ایده آلی نسبت به قبل داشته باشم.
جردن در ادامه به بحث حضور در المپیک اشاره کرد و ادامه داد: باید با حضور در مراحل مختلف لیگ جهانی امتیازات لازم را به دست آورده تا سهمیه المپیک را کسب کنم، چراکه حضور در این رویداد مهم برای هر ورزشکاری دارای ارزش بالایی است.
وی با تمجید از کاراته کاهای ایران گفت: «هامون درفشی پور» یکی از رقیبان اصلی من محسوب می شود که احترام زیادی برای او به عنوان یک ورزشکار با اخلاق قائل هستم. معتقدم او تکنیک های لازم را در سریعترین حالت ممکن به اجرا در می آورد و برتری مقابل درفشی پور، کار بسیار دشواری است.
قهرمان جهان گفت: تمرین کردن با نفراتی چون او به من کمک زیادی برای موفقیت در آینده خواهد داشت.
وی در مورد رویارویی احتمالی با هامون درفشی پور در لیگ جهانی مراکش، تصریح کرد: دوست دارم با کاراته کاهای حرفه ای، تمرین و مبارزه کنم. نتیجه در کاراته قابل پیش بینی نیست و همه چیز در میدان مبارزه مشخص می شود.
ورزشی**3783**2024

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال